הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הפקרה גורפת": נתניה תגיש תלונה במח"ש

המועדון בהודעה חריפה סביב אירועי דוחא: "אזלת יד משוועת"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  10.10.21 - 09:51
תחילת כתבה

מכבי נתניה לא עוצרת ולאחר שבשבוע שעבר הגישה מכתב לתובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף בדרישה לסגור את איצטדיון "דוחא", כעת במועדון עוברים למתקפה על המשטרה.

בהודעה שהוציא המועדון הבוקר נכתב: "מועדון מכבי נתניה מביע אכזבה עמוקה מהתנהלות דוברות משטרת ישראל בכל הקשור לאירועי המשחק מול בני סכנין בשבת שעברה. משחק שלכל אורכו, התרחשו אירועי אלימות מילולית ופיזית כלפי נציגי מכבי נתניה ביציעים השונים, אלימות שהגיעה לשיאה בסיום המשחק, כשאוהדי קבוצת בני סכנין השליכו  מכל הבא ליד לכר הדשא ואבנים ליציע אוהדי מכבי נתניה שהיו נצורים בו על פי הוראת מנהל האירוע והכל ללא התערבות השוטרים המעטים שהיו באזור האצטדיון".

עוד צוין: "בתחילת השבוע יגיש המועדון תלונה למח"ש לבדיקת ההתנהלות המגמתית של דוברות המשטרה שבאה לכסות על אזלת יד משוועת ועל התעלמות בוטה של כוחות השיטור באצטדיון מאירועים קשים לאחר המשחק ובעיקר הפקרה גורפת ואי לקיחת אחריות על שלומם של אוהדי מכבי נתניה ושחקניה שרק בנס לא נפגעו. כאזרחים שומרי חוק שדבקים בדמוקרטיה, אנחנו תקווה שהפרסומים וההדלפות של דוברות המשטרה, מקורם בדרג מקומי ולא ארצי או פוליטי".

כזכור בהודעת המשטרה לסיכום אירועי "דוחא" נכתב כי אוהדי נתניה הם אלו שהחלו בעימות עם אוהדי בני סכנין ובעקבות כך גם צפויה ההתאחדות לכדורגל להעמיד את נתניה לדין בעקבות הראיות שהתקבלו מהמשטרה.

במשטרת ישראל סירבו להתייחס להודעה.