הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נפלנו בפן המנטלי": אכזבה בהפועל חדרה

קורצקי הודה: "עשינו יותר מדי שינויים בהרכב". דנינו יבדק

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  24.10.21 - 10:06
תחילת כתבה

הפועל חדרה הגיעה למפגש נגד הפועל ת"א כשהיא ללא הפסד והוציאה שלושה כדורים מהרשת בשישה משחקים, בבוקר שאחרי (ראשון) היא כבר עם הפסד ראשון והכפילה את כמות הספיגות שלה. בחדרה אמרו: "הפועל ת"א לא כאלה גדולים כמו שעשינו אותם, החמצנו וספגנו שערים קלים. היינו צריכים לקבל סטירה ולהתחיל לשחק כדורגל חיובי".

מנחם קורצקי סיכם את ההפסד: "רצינו לדחות את ההפסד הזה כמה שיותר, ידענו שלא נוכל לשמור את זה לעד, אבל כן הרגשתי שהקבוצה בחצי  הראשון יכולה ומסוגלת. עשינו חצי ראשון טוב. לצערי לחצי השני לא עלינו מספיק טוב, או שלא עלינו בכלל. הפועל ת"א השתלטה על המשחק וניצחה בצדק".

התחושה הכללית הייתה שאחרי השער השני, חדרה נשברה. מאמנה: "הדבר החזק שאפיין אותנו היה החוסן והצד המנטלי, פה לצערי נפלנו. כי יכולנו לחזור אחרי השער שספגנו אם היינו מציגים את אותה יכולת של החצי הראשון. נפלנו בפן המנטלי והפועל ת"א ידעה לנצל את זה, התוצאה כנראה מוצדקת. נצטרך לנתח מה קרה בחצי השני, כי אני חושב שבחצי הראשון נראינו טוב ותכנית המשחק עבדה, כי הגענו למצבים. נאושש את השחקנים, נרים אותם. בסה"כ הם עד עכשיו עושים עבודה טובה, ניתן להם את הביטחון. אנחנו מוכנים לעוד סדרה כזו של משחקים ותוצאות טובות כדי להוביל את חדרה למקום טוב".

קורצקי ביצע ארבעה שינויים בהרכב שניצח את עירוני ק"ש במחזור האחרון, שניים מהם כפויים כאשר עומר דנינו ואיבליו מרקוב נעדרו ומנשה זלקה ודולב אזרואל שיחקו במקומם. גלעד אברמוב נכנס לחלל שהותיר זלקה במרכז השדה ומקסים פלקושצ'נקו פתח על חשבונו של מוחמד גאדיר.

"אני לא אוהב להפסיד, בטח לא בצורה כזו. היו הרבה חיסורים, יותר מדי שינויים בהרכב לטעמי וזה מאוד הקשה עלינו, לא אתרץ בזה ונבוא יותר מוכנים למשחק הבא", הסביר המאמן החדרתי.

בתוך כך, עומר דנינו שנפצע בשריר הירך האחורי באימון המסכם, ייבדק. בחדרה מקווים כי יהיה כשיר למפגש נגד הפועל חיפה בראשון הבא.