הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שינוי מערך ולחץ גבוה: התכנית של לם לחיפה

נתניה תגיע בסגל חסר למפגש מול האלופה. מזרחי יפתח בחוד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.10.21 - 09:25
תחילת כתבה

מכבי נתניה השלימה את ההכנות שלה לקראת המשחק הערב (שני) מול מכבי חיפה בסמי עופר. בניגוד לתקופת ריימונד אטפלד, בני לם החליט שלא לצאת למלון וקבע עם השחקנים אחר הצהריים במתחם האימונים לארוחה משותפת לפני היציאה לחיפה.

בצד המקצועי, המאמן יפתח במערך של שלושה בלמים, כשלא מן הנמנע שתוך כדי המשחק יעבור לרביעיית הגנה במטרה להטעות את היריבה ולייצר גיוון. לם ביקש מהשחקנים אחריות בכל הנוגע לעבירות מיותרות ליד הרחבה והדגיש את הצורך בריכוז מקסימלי ובלחץ גבוה על שחקני מכבי חיפה. "אנחנו צריכים לשחק את הכדורגל שלנו", אמר המאמן באסיפה כשהוא יודע כי כל תוצאה חוץ מהפסד הערב תהיה בונוס להמשך המאבקים בליגה.

מבחינת הסגל, נתניה תחסר את עדן קארצב, אלמוג כהן, רון אשכנזי, עומאר גאיה ושי קונסטנטין הפצועים. כארם ג'אבר, יובל שדה, עמרי גנדלמן ויניב מזרחי שלא פתחו מול מכבי ת"א, יעלו ב-11. ליהלומים לא יהיה אף חלוץ טבעי על הספסל, כשגם מאמון קשוע שיכול לשחק בתפקיד הזה חזר זה עתה מפציעה ועוד לא מצוי בכושר משחק.

בנוגע למצבו של גאיה, האחרון החליט לעבור ניתוח בישראל ולא להמתין לויזה לאיטליה שם ייתכן ויעשה שיקום. דוקטור ערן דולב ינתח את המגן הזמבי.

עוד במסגרת ההכנות להתמודדות החשובה, בני לם, אדם מאמין, נסע לטבריה עם אלמוג כהן ונציג ההנהלה יוסי דורון שם התפללו והשתטחו על קברו של רבי עקיבא מגדולי חכמי ישראל. אגב, גם לפני הניצחון מול מכבי ת"א יצא המאמן להתפלל בטבריה בקברו של רבי מאיר וכעת החליט להמשיך בנוהג.

הרכב משוער: דני עמוס, כארם ג'אבר, יובל שדה, עמרי גנדלמן, שיר צדק, זלאטן שחוביץ'; בוריס אינו, אביב אברהם, פארפה גויאגון; יניב מזרחי, זלאטן שחוביץ'.