הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הלם בבית"ר ירושלים: "אנחנו פשוט מבישים"

בוקר קשה במיוחד בבירה. אחרי המפלה מול נוף הגליל, ארווין קומאן גער בחניכיו: "אתם כנראה לא מבינים כדורגל, לא נמאס לכם לאבד את הראש בדקות האחרונות?". במקרה של הפסד נוסף בשבת, ההולנדי עלול לעזוב את המועדון מנגד, מחמאות לקהל שהגיע בהמוניו לאיצטדיון גרין. אכזבה מאדווין ג'סי

תומר לוי
תומר לוי  02.11.21 - 08:30
תחילת כתבה

בוקר מסויט בבית"ר ירושלים בעקבות ה-1:0 הקשה להפועל נוף הגליל אתמול (שני). אחרי האמונה כי הקבוצה נמצאת בתחילתה של דרך חדשה בעקבות הניצחון על הפועל חיפה, הגיעה המפלה באיצטדיון גרין שהחזירה את החבורה מהבירה לקרקע. אך נראה כי מי שלקח את הנושא קשה במיוחד הוא המאמן ארווין קומאן.

ההולנדי היה מיואש בסיום המשחק והבהיר זאת היטב לשחקניו. "אתם כנראה לא מבינים כדורגל, מה אתם רצים קדימה?", הפציר בחניכיו, "אם היינו נשארים 11 שחקנים לא היינו מפסידים. לא נמאס לכם לאבד את הראש בדקות האחרונות?", הוסיף. קומאן היה נראה בטירוף וצרח על החבורה בצהוב-שחור במשך דקות ארוכות.

ואם לא דיי בכך, נראה כי המאמן נמצא על סף שבירה. כזכור, קומאן הקציב לפני המפגש מול הפועל חיפה במחזור הקודם שלושה משחקים שיתוו מבחינתו את עתידה של בית"ר ירושלים העונה. בשלב זה, הוא עם ניצחון והפסד, כשההערכה היא שאם הקבוצה לא תנצח גם את ההתמודדות מול מכבי פתח תקווה בשבת הקרובה, ההולנדי עשוי להרים ידיים.

"פראיירים זו מילה שלא מתחילה לספר את הסיפור שלנו", אמרו שחקנים בקבוצה שנשמעו מיואשים למדי, "גם קריית שמונה, גם הפועל תל אביב ועכשיו נוף הגליל הבקיעו לנו בדקות האחרונות. אנחנו פשוט מבישים, אין כבר מה להגיד". בצד המקצועי, בקבוצה הביעו אכזבה גדולה מאוד מאדווין ג'סי. "הוא לא פוגע, רחוק מהשער ונראה לא מחובר", אמרו במועדון, "אנחנו מצפים ממנו להרבה יותר", הוסיפו.

ודווקא במקום בו חששו מכל מאירועים שליליים, העניינים עברו בצורה חלקה. האוהדים הצהובים הגיעו בהמוניהם לאיצטדיון גרין, עודדו ובהחלט מגיעה להם מילה טובה על כך, כמו גם לכוחות המשטרה והאבטחה שעשו את עבודתם נאמנה, כשעשרה מאנשי "לה פמיליה" לא הורשו להיכנס אחרי שהופיעו ברשימות. חשוב לציין כי חלק מן הארגון לא הגיע למשחק, אך היתה לו נוכחות ערה ביציעים שכללה הנפת שלטים. אחד מראשי הארגון לא הורשה להיכנס למרות שהשיג צו מבית המשפט המאפשר לו לשבת יחד עם הקהל באיצטדיון, אך בכל זאת האפשרות לא ניתנה לו.