הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בלאגן בכרמל: כאוס הכרטיסים לקראת הדרבי

בהפועל חיפה מחפשים פתרון לזליגת אוהדים, האוהדים כועסים

הדר יעקבי
הדר יעקבי  25.11.21 - 18:22
תחילת כתבה

הדרבי החיפאי מתקרב, והיום (חמישי) הרוחות בהפועל חיפה כבר לא רגועות. במועדון האדום מהכרמל חוששים מזליגת אוהדי מכבי חיפה, עבורם נגמרו הכרטיסים, ומחפשים דרכים יצירתיות לפתור את הפלונטר.

בקבוצה חיפשו דרכים למנוע קנייה של אוהדי היריבה ליציעים האדומים, וביום שני נפתחה המכירה למשחק למנויי הקבוצה בלבד, כשכל מנוי יכול לרכוש כרטיס אחד בודד. היום, במועדון חשבו על פתרון חדש - לפתוח אפשרות לקניית כרטיס כפול, כלומר - ניתן להגיע למשחק אך ורק אם אתה קונה מקום גם לדרבי וגם לאחד מבין המשחקים נגד מכבי תל אביב (ביום ראשון הקרוב) והפועל באר שבע (בעוד כשבוע וחצי).

בינתיים, אוהדי הקבוצה כועסים, וטוענים כי הפתרון היצירתי לא ימנע שום דבר, וכי אוהדי היריבה יכולים לקנות את הכרטיס הכפול ופשוט לא להגיע למשחק השני המובטח: "אוהדי מכבי חיפה יקנו כרטיס גם ב-130 ש"ח אם יצטרכו". בכל אופן, אם יישארו כרטיסים לאחר הדיל המוצע בקבוצה קיבלו החלטה שלמנויים תפתח האפשרות לקנות כרטיס נוסף (שניים בסך הכל), כשגם צעד זה עורר ביקורת. "למה לא חשבו על רעיון הזה קודם?", כעסו האוהדים על ההחלטה שלדברם הייתה צריכה להגיע לפני "דיל הכרטיס הכפול", ולא לאחר מכן.

בתוך כך, הקבוצה המשיכה בהכנות לקראת מכבי תל אביב, סאקו טורה ערך אימון מלא וקיימת התלבטות בינו לבין קווין טאפוקו, כשמחר באימון המסכם יקבלו החלטות. בכל אופן, איתי בוגנים צפוי לפתוח בחוד במקום אלון תורג'מן ולצד אלן אוז'בולט.