הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מתעללים בנו": האוהדים נגד הנהלת פ"ת

הקהל "הורחק" מלוזון, בהנהלה טוענים אחרת. הסיפור המלא בפנים. המאמן הגיב להקהל: "הסיכוי שאתפטר הוא כמו לזכות בלוטו, לא אתן ליפיי הנפש ולשמחים לאיד לשמוח"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  29.11.21 - 11:00
תחילת כתבה

יומיים אחרי שרשמה את הפסדה השלישי ברציפות ב-2:0 למכבי נתניה, מכבי פתח תקווה תנסה לצאת מהבוץ כבר מחר (רביעי, 19:00) כשתתארח את הפועל חדרה, כשברקע מחאת הקהל כנגד המאמן גיא לוזון. אך כעת מתברר כי במועדון קיבלו החלטה שעלולה לתת צד חדש לסאגה.

המלאבסים הודיעו לאוהדי הקבוצה כי עליהם לעבור מהיציע המערבי (1-2) ליציעים המזרחיים שנמצאים בצידו השני של המגרש. הסיבה: תמריץ כלכלי הניתן ממנהלת הליגות במידה ויוצב קהל של לפחות 1,500 אנשים מול מצלמות הטלוויזיה. אך אוהדי ומנויי הקבוצה טוענים אחרת, וכעת הם גם בדרך לפנות לערכאות משפטיות.

בקרב אנשי היציע בפ"ת רווחת הסברה לפיה הסיבה להעברתם לצידו השני של האיצטדיון היא בכדי להרחיקם מגיא לוזון, כלפיו כאמור מופנית מחאה בשבועות האחרונים שהגיעה לשיאה בהפסד האחרון למכבי נתניה עם השלט "תורידו מהליצן ת'כתר, גיא הביתה". אם לא דיי בכך, חלקם אף פנו לעורך דין על מנת להוציא מכתב התראה למועדון על הפרת חוזה, שכן הם רכשו מנוי ליציעים 1-2. כמו כן,

"כבר בדקה ה-10 היה ידוע שזה מה שיעשו. מתעללים באוהדי הקבוצה שהם בעדיפות אחרונה. עשו לנו את התרגיל הזה כבר בעונת הירידה לפני שנתיים", אמר אחד מאוהדי הקבוצה, "במשחק נגד אשדוד העבירו את הקהל לצד השני מאותה הסיבה כי פחדו שתהיה מחאה ושחס וחלילה גיא (לוזון) לא יעמוד באש ויצטרך לתת תשובות. מעניין שנגד נוף הגליל לפני שלושה שבועות ישבו בצד השני עשרות ילדים שהביאו וזה עבר בשלום וללא קנס", הוסיף.

במועדון מצידם, ממשיכים לטעון כי הסיבה היחידה בגינה הועברו האוהדים היא בשל דרישת המנהלת: "קיבלנו נזיפה ואזהרה על שני משחקי הבית הקודמים (מול נוף הגליל וקריית שמונה). הפעם אנחנו צפויים לספוג קנס כספי אם לא נושיב את מרבית הקהל מול המצלמות ולפי ההנחיות".

בתוך כך, גיא לוזון התייצב הבוקר למסיבת העיתונאים לקראת המפגש מול הפועל חדרה והתייחס למחאת הקהל כנגדו: "אני לא חושב שאני נמצא במקום כזה שאני צריך להתגונן או להצטדק. בשנתיים האחרונות מכבי פ"ת הצליחה מעל ומעבר למצופה. קידמנו שחקני נוער, הבאנו שחקן כמו דור חוגי שהתקדם, גם שחקנים כמו ליאל עבדה ותאי בריבו. עלינו בהליכה מהליגה הלאומית, גמר גביע, פלייאוף עליון".

המאמן המשיך ובחר בקו מעט תקיף יותר: "אז אם עכשיו יש תקופה פחות טובה, לא אתן ליפיי הנפש והשמחים לאיד לשמוח. אין שום סיכוי שאתפטר, הסיכוי שאתפטר הוא כמו הסיכוי שתזכה בלוטו.אני מאמין בקבוצה, אני מאמין גדול בעצמי, כל הדיבורים האלה הם דיבורי סרק".