הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלון תורג'מן ישוב לאימונים בשבוע הבא

חלוץ הפועל חיפה עבר אולטרסאונד, עשוי לשוב נגד ק"ש. וגם: ההכנות לנתניה

הדר יעקבי
הדר יעקבי  21.12.21 - 15:25

אלון תורג'מן צפוי לשוב לאימונים בשבוע הבא. חלוץ הפועל חיפה עבר לפני שעה קלה בדיקת אולטרסאונד, שקבעה שיוכל לחזור להתאמן, והוא אף עשוי להיות בסגל הקבוצה למשחק בשבת הבאה נגד עירוני קריית שמונה.

כשהיא מעודדת מהבשורה בנוגע למלך השערים שלה, ומההעפלה לשמינית גמר גביע המדינה, הפועל חיפה נערכת למשחק הליגה הערב (שלישי, 19:15) מול מכבי נתניה בשל מזג האוויר הקיצוני, קבוצתו של אלישע לוי התאמנה אתמול באולם ספורט בקריית חיים, במקום במיקומם הקבוע בבית נגלר. מהאימון נעדרו לירן סרדל, שסובל משפעת מזה כשבוע, וגם סקו טורה שעבר עקירה וסובל מדלקת בחניכיים.

המאמן אלישע לוי דיבר אמר לקראת המשחק: "זה שבוע מאוד עמוס, עם לו"ז קשוח, במיוחד שיש לנו לא מעט חוסרים, אבל כל הקבוצות עוברות את זה ונצטרך לדעת לעבור את זה גם. אין לנו ברירה אלא לעשות רוטציה, נחפש את השחקנים הבריאים שנמצא במצב פיזי יותר טוב"

השוער אוהד לויטה שב לאימונים ותהליך ההחלמה שלו מתקדם יפה. אם ימשיך כך הצפי הוא כי הוא יחזור לעמוד בין הקורות כבר בשבת מול אשדוד. זאת למרות שבקבוצה מאוד מרוצים גם מטל בומשטיין, השוער השני, שרשם מספר הופעות מרשימות ביותר בהיעדרו של לויטה, שסיפקו מחמאות רבות לו ולמאמן השוערים של הקבוצה, פיני אברהם.

ההרכב המשוער: טל בומשטיין; נועם כהן (דור מלול), איזיצ'וקווה אנתוני, ניסו קפילוטו, דודי טוויטו; גל אראל, גיא משפתי (טאפוקו), סער פדידה; חנן ממן, אלן אוזבולט, ג'אבר בושנאק (איתי בוגנים).