הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"כולם עדיין בהלם": פ"ת אוספת את השברים

המלאבס וגיא לוזון ספגו עוד הפסד כואב: "בחיים לא ראינו אותו ככה"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  23.12.21 - 08:28

מכבי פתח תקווה ממשיכה בתקופה הרעה, שכוללת שבעה משחקים ללא ניצחון, כשהיא עדיין לא רושמת לזכותה אף לא ניצחון חוץ אחד מאז תחילת העונה. אך הפעם מדובר בהפסד כואב במיוחד, 1:0 מול ק"ש, כשבדקה ה-94 לוגאסי הצליח להכניע את אריק ינקו, בשלב שכולם כבר חשבו שהמשחק יגמר בחלוקת נקודות.

אם לא די בגול שספגו בדקה לא סימפטית, במועדון גם ביקרו את הגול שנפסל להם בדקה החמישית למשחק: "זה גול חוקי שיכול היה להכריע את התמודדות הזו והיה קריטי במיוחד עבורנו במצבנו" אמר גורם במועדון, "זה נכון שהמצב לא טוב, והכדורגל שלנו לא מספיק משכנע, אבל אנחנו גם סובלים מלא מעט חוסר מזל" הוסיף, כשהוא כמובן מתכוון לתקלת ה-VAR שהיתה באיצטדיון קרית שמונה ולא אפשרה לבדוק את החלטתו של השופט.

"כולם עדיין בהלם" שיתף אחד השחקנים, "חזרנו כל הדרך מקרית שמונה בדממה, אף אחד לא הוציא מילה". מי שכן דיבר לאחר המשחק, הוא גיא לוזון, שניכר כי הוא התקשה להישאר אדיש להפסד ולא הסתיר את האכזבה: "אני לא מהרגישים, אבל באמת כואב הלב" אמר, ושחקניו הגיבו כי "בחיים לא ראינו אותו ככה". ולא רק מהכנות של גיא הופתעו השחקנים, אלא גם מההחלטה לפתוח עם יורוסלב מיחאליק, החלוץ הזר, שבשבוע האחרון הודיעו לו בשיחה כי הוא רשאי לחפש קבוצה.

אל התקופה הלא טובה מבחינה מקצועית, מאיבה גם מחאת האוהדים הבלתי פוסקת ברקע, כשהשבוע פנה ארגון האוהדים לאבי לוזון בבקשה לפנות את מקומו בסיום העונה תוך שהם מודיעים כי לא יפסיקו את המחאות כל עוד הוא ישאר.

נקודת האור היחידה היא שהמשחק הסתיים ללא פצועים, וכולם צפויים להיות כשירים למשחק הבא, שלא הולך להיות קל בלשון המועטה. מכבי פתח תקווה תפגוש כעת את שלושת הגדולות - תחילה מכבי תל אביב, ולאחר מכן מכבי חיפה והפועל באר שבע. במועדון מקווים לצלוח את התקופה הזו במינימום נזקים ואז להגיע לינואר ולחזק את הקבוצה, בתקווה להצליח להעלות אותה אל מעל הקו האדום.