הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אשחט אותך": צפו בגיא לוזון התעמת עם אוהד

אוהדי מכבי פ"ת מחו, המאמן הגיב בזעם וטען: "זו אלימות"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  23.12.21 - 11:55

אחרי שצפו בהפסד נוסף אמש (רביעי), מספר אוהדי מכבי פתח תקווה הגיעו למתחם האימון של הקבוצה והמתינו לשחקנים ולצוות המקצועי שיחזרו אחרי המשחק מול קרית שמונה כדי לשוחח עימם.

אבי לוזון היה ראשון להגיע למתחם, לפני הגעת האוטובוס, והאוהדים ניגשו לשוחח עימו. "דיברנו בעיקר על מצב הקבוצה", שיתף אחד האוהדים שנכח במקום. "הוא הצהיר שהוא כבר עייף ומחכה לרוכש, אמר שמבחינתו ירדנו כבר ליגה והאוהדים אשמים בזה, שהוא לא ישקיע יותר כסף בקבוצה". לטענת האוהדים, השיחה עם הבעלים התנהלה בצורה מכובדת ועניינית, בה הם ביקשו ממנו לעזוב את המועדון, הוא הקשיב להם וטען שברגע שיהיה רוכש הוא יעזוב.

לאחר כמה דקות של שיחה, הגיע אוטובוס השחקנים למתחם עם גיא לוזון המאמן, שניכר כי היה נסער במיוחד לאחר ההפסד. "כשהאוטובוס הגיע רצינו לדבר גם עם גיא באותו אופן. בלי צעקות והתלהמות. אחד האוהדים ניגש אליו ושאל אותו בהתחלה אם הוא יכול לדבר איתנו. גיא ישר סירב ואמר לו לעוף לו מהעיניים, אז הוא אמר לו 'גיא, עזוב את הקבוצה, שחרר אותנו'. בתגובה, גיא ענה שהוא ישחרר לו את הראש לפני ושאל מי הוא בכלל. הוא התחיל לאיים עלינו, לזרוק מילים קשות ולצעוק שהוא יערוף לנו את הראש, ישחט אותנו ויהרוג אותנו".

"אי אפשר למחות באופן לגיטימי? אם היינו אוהדי בית"ר או מכבי חיפה לא היית מדבר אלינו ככה ולא היית מאיים עלינו ברצח. אתה צריך להתבייש", הגיבו האוהדים למאמן, בזמן שהוא נכנס לרכב ועזב את המקום.

מגיא לוזון נמסר בתגובה: "האירוע אתמול הוא אירוע שאמור להטריד את כולם. אני מאמן כדורגל ואם אני אוהב או לא, למדתי לקבל ולהכיל את התגובות של הקהל ביציע. זו הזירה ומותר להם לקלל ולתקוף, ככה נהוג. יפה או לא יפה,ראוי או לא זו שאלה אחרת..שאפשר לדון עליה".

"אבל לא יתכן שאני מחוץ למגרש בחיים הפרטיים שלי צריך ללכת ברחוב ואנשים ירגישו נוח ויחשבו שמותר להם פשוט לתקוף אותי . שאני אלך ברחוב ויקללו אותי. אני הרגשתי שנחצה גבול".

"זה נראה לכם בסדר שאוהדים תוקפים מאמן או שחקן מחוץ למגרש, בחיים שלו הפרטיים ברחוב? זה גבול שאני לא מוכן לקבל ולא חושב שאם כל אחד ואחד יהיה כנה עם עצמו יהיה מוכן לקבל. זו אלימות!"