הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נמשכים המגעים בין נוף הגליל למבוקה ואוגו

במועדון מחפשים רכש בינואר. ברסקי לא יגיע לעולה החדשה

הדר יעקבי
הדר יעקבי  24.12.21 - 13:34

אחרי תקופה לא פשוטה מבחינתה, והפסד קריטי להפועל ירושלים מולם הם נאבקים על ההישארות בליגה, נוף הגליל נערכים למפגש עם נתניה בשבת.

מי שצפוי לפתוח בהרכב הוא ויקי כחלון שאחרי המשחק נגד הפועל ירושלים סבל מפציעה חמורה בכתף ונתבקש מהרופא לנוח מספר ימים. למרות זאת, החליט המגן הימני לשוב לאימונים כדי לסייע לקבוצה במאבק מחר ובמועדון מעריכים מאוד את המחויבות שלו.

אף על פי כן, נראה שהמועדון גם בוחר להתקדם במשא ומתן מול ארנסט מבוקה, מה שמאוד מערער את מעמדו של כחלון. במידה והעסקה תצא לפועל בסופו של דבר, יעדיף השחקן לעזוב את הקבוצה מיוזמתו.

במקביל המועדון נמשכים המגעים גם מול ג'ון אוגו וחגי גולדנברג, כשגם שמו של עידו שחר הועלה כאחת האופציות לחיזוק. על אף התעניינות המועדון ברוסלן ברסקי, נראה כי הפערים גדולים מידי והעניין ירד מהפרק.

באסיפה שנערכה לקראת המשחק, שוחח ירון הוכנבויים עם שחקניו בניסיון להחדיר בהם מוטיבציה והדגיש בפניהם כמה המשחק מחר חשוב וגורלי להם.

ג'ניה ברקמן: "נכון שאנחנו בתקופה קצת פחות טובה. אנחנו צריכים להרים את עצמנו וללמוד מהטעויות. הכי חשוב לא לשקוע בתוך זה. אנחנו ניתן הכל במשחק הקרוב. אני מאמין באמונה שלמה שאפשר להשאר בליגה, אחרת לא היה לי מה לעשות פה. אבל בשביל זה, צריך לעבוד קשה לשם כך".

הרכב משוער: סטפן מרינוביץ', ויקי כחלון, דולב אזולאי, גניה ברקמן, דיוויד אקווה, עודד צוקול, סולומון דניאל, פדרו סאס, קווין פרייטר, והיב חביבאלה וסתיו נחמני.