הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סופית: שמואלביץ' ישפוט את מכבי ת"א - ב"ש

מסתמן: ריינשרייבר ינהל את משחק העונה. פורסמו השיבוצים למחזור הקרוב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.01.22 - 15:28

המשבץ הארצי, איתן תבריזי, פירסם היום (שלישי) את השיבוצים למחזור הקרוב, כשאיתן שמואלביץ' נבחר להיות זה שישפוט את המפגש בין מכבי תל אביב להפועל באר שבע בשבת הקרובה.

כעת, נותרו שני מועמדים לניהול משחק העונה בין הפועל באר שבע למכבי חיפה ב-17 בינואר: אוראל גרינפלד ורועי ריינשרייבר. לפי המסתמן, האחרון צפוי להיות זה שישפוט בהתמודדות בין שתי מוליכות הטבלה באיצטדיון טרנר.

אוהד אסולין, שהושעה ל-5 משחקים בעקבות פארסת הדגלים במשחק בין הפועל ת"א להפועל ירושלים, ישוב לנהל משחקים בליגה הלאומית, כשישפוט במשחק בין ראשון לציון לבני יהודה. מיתר שמש, שחלתה בקורונה והחלימה, חוזרת ותנהל את המפגש בין הפועל רמת גן לאדומים אשדוד. עידן לייבה, ששב גם הוא מהשעייה, ינהל את המשחק בין נוף הגליל לקריית שמונה.

בתוך כך, באיגוד השופטים היו שבעי רצון מניהול המשחק אמש בין מכבי חיפה למכבי ת"א כשלא רק שופט המשחק לירן ליאני זכה לשבחים, אלא גם שופט הוידאו זיו אדלר. במצב של 0:2 לזכות הצהובים אדלר הורה לליאני, בצדק, לבטל כדור עונשין מ-11 מטרים שנשרק אחרי עבירה על טל בן חיים שנעשתה מחוץ לרחבה. לפי החוק נקודת המגע היא הקובעת ואדלר, יחד עם עוזרו בחדר ה-VAR עידן ירקוני, בדק ושינה את החלטת השופט הראשי.