הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אתם קבעתם: ה-11 הטובים ביותר מחיפה וב"ש

נוקאאוט ירוק חד משמעי וקרב צמוד במיוחד על החוד. הקולות מהיציע

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.01.22 - 17:42

השעות חולפות, האוהדים כבר בדרכם וכמעט הכל מוכן - משחק העונה בין מכבי חיפה להפועל באר שבע ייצא לדרך ממש עוד מעט (20:30, ישיר ב-SPORT5), במה שעשוי להוות פרק משמעותי במיוחד במרוץ אחר האליפות. עד אז, זה הזמן לחשוף את מי שאתם בחרתם כ-11 הטובים ביותר משתי המועמדות לתואר. ספורי או שרי? ויטור או פלאניץ'? דוד או רוקאביצה? אתם קבעתם, ולהלן התוצאות:

נתחיל בין הקורות, שם לפי תוצאות הסקר אין באמת תחרות - ג'וש כהן גרף לא פחות מ-82% מהקולות, זאת לעומת 18% בלבד של עמרי גלזר. בקו ההגנה, הצבתם את דנילו אספרייה (61% לעומת 39% של רז מאיר) וסאן מנחם (57% לעומת 43% של חאתם עבד אלחמיד) כמגנים, ובמרכז העדפתם את בוגדן פלאניץ' (67%) על פני מיגל ויטור (33%) והוספתם את שון גולדברג (56%) שגבר על איתן טיבי (28%) ואיאד אבו עביד (15%).

כעת, נעבור לקישור - נתחיל בקרב שנגמר בתוצאה המוחצת ביותר בכל הסקר, שם עלי מוחמד השיג 88% מהקולות, זאת לעומת 12% בלבד של דוידה פטרוצ'י, וראה גם את חבריו, מוחמד אבו פאני (77% לעומת 23% לזכות מריאנו בריירו) וצ'ארון שרי (72% לעומת 28% של רמזי ספורי), משלימים שלישייה ירוקה במרכז המגרש.

השליטה של האלופה נמשכת גם בחלק הקדמי, שם עומר אצילי גרף 54% מהקולות כשלצידו גם דולב חזיזה (35%) נבחר על ידכם. הנציגים של בירת הנגב, איתי שכטר (8%) ושגיב יחזקאל (3%) לא באמת הצליחו להתקרב. עכשיו, לקרב המסקרן ביותר ככל הנראה - בין מי שכבר התרגל לקרוע רשתות בכרמל, אך עזב בקיץ לנגב, לזה שתפס את המשבצת שלו במדי הירוקים - ניקטיה רוקאביצה מול דין דוד. כפי שהיה ניתן לצפות, התוצאות של השניים היו הצמודות ביותר - למעשה, צמוד יותר מזה כמעט ואי אפשר לבקש. בסופו של דבר, דוד ניצח כשלזכותו 50.3%, זאת לעומת 49.7% של האוסטרלי הענק.