הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קצב כיבושים מטורף: המספרים של מכבי חיפה

הירוקים עומדים על 19 שערים ב-5 משחקים, עומר אצילי בשיאו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.01.22 - 20:53

משחק העונה בין הפועל באר שבע למכבי חיפה הבטיח הרבה וכבר קיים תוך שבע דקות בלבד עם שער מדהים של עומר אצילי, כשלאחר מכן הקצב המשוגע לא נפסק. אצילי, כמו כל קבוצתו, ממשיך בכושר האדיר שלו גם במשחק הכי חשוב העונה.

עד כמה הכוכב של הירוקים נמצא בכושר טוב? בחמשת המשחקים האחרונים של הקבוצה, אצילי כבש ארבעה שערים ובישל עוד חמישה, מעורבות של כמעט שני שערים בממוצע למשחק, וזה כשנותר עוד לא מעט זמן לשחק באיצטדיון טרנר.

השער הגדול של אצילי היה מספר 12 שלו העונה בליגת העל, מה שהגדיל את הפער בפסגת מלכות השערים מחברו לקבוצה, דין דוד, שעומד על 10 שערים. מלבד היותו מלך השערים של הליגה, אצילי הוא גם מלך הבישולים של הליגה עם לא פחות מתשעה. במקום השני אחריו נמצאים לירן סרדל, רמזי ספורי ודולב חזיזה עם שישה בישולים כל אחד.

מכבי חיפה עומדת כבר על 48 שערי ליגה ב-18 מחזורים, ממוצע של יותר משניים וחצי שערים למשחק. בחמשת המשחקים האחרונים של הקבוצה, כולל הערב, הירוקים כבשו כבר 19 שערים, קרוב לארבעה שערים בממוצע למשחק.

השער המצמק של הפועל ב"ש, שקבע 2:1 מול חיפה, היה השער ה-23 במסגרת המחזור ה-18 בליגת העל ובכך הוא הפך את המחזור הנוכחי לפורה ביותר העונה. בנוסף, כל קבוצות ליגת העל הבקיעו במחזור הנוכחי.