הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גל כהן: "מאמין שבית"ר בדרך למקומות יותר טובים"

המאמן הזמני לפני הפועל חיפה: "דברים מתחילים להתבהר. רואים אור בקצה המנהרה"

תומר לוי
תומר לוי  27.01.22 - 20:48

עננת אי ודאות אופפת את בית"ר ירושלים, אבל ההצגה חייבת להימשך. הצהובים שחורים יתארחו בסמי עופר אצל הפועל חיפה החזקה במטרה להשיג ניצחון ליגה ראשון מזה כמעט שלושה חודשים (לא כולל הניצחון הטכני בדרבי מול הפועל ירושלים) ולברוח מעט מהקו האדום.

"הכיוון הוא חיובי, דברים מסתדרים ומתחילים להתבהר ואנחנו צריכים להתרכז בעצמנו ולהביא את הנקודות מול הפועל חיפה", אמר המאמן הזמני גל כהן וטען: "זה יהיה קשה, זה יכאב לפעמים, אבל אנחנו נעמוד במטרה. אנחנו צריכים להשאיר את הקבוצה הזאת בליגה כי בימים כאלו אפשר להבין כמה בית"ר ירושלים חשובה לליגה, לא רק לאוהדי בית"ר, אלא לכולם".

"יש פה שחקנים שעברו הרבה. יש פה הנהלה שעושה ימים כלילות כדי שדברים יהיו יותר ברורים ובהירים, אנחנו מקבלים חדשות אופטימיות יותר ואנחנו רואים איזה אור בקצה המנהרה", דיווח המאמן הזמני. "הצוות המקצועי והשחקנים צריכים להתרכז אך ורק במשחק נגד הפועל חיפה ולתת להנהלה למצוא לנו את הפתרונות. אני סמוך ובטוח ומאמין גם מתחושות שלי ושיחות עם שחקנים שאנחנו בדרך למקומות יותר טובים".

"אני מצפה שננתק את רעשי הרקע, אני יודע שזה לא דבר קל", הכריז המאמן הזמני גל כהן. "אמרתי לשחקנים באסיפה – אי אפשר לבקש מכם להתנתק מהמצב במשך חודש, אבל יומיים כן. אנחנו צריכים לעשות מחר אימון טוב, לבוא לסמי עופר ולשים את כל הדברים בצד".