הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בין ג'אסי ומארה לראיוס: העסקאות שנפלו

הרבה העברות נסגרו, אך גם לא מעט שינויים חוסלו ברגע האחרון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.02.22 - 20:51

חלון ההעברות בכדורגל הישראלי נסגר הערב (חמישי) בשעה 19:00 עם לא מעט החתמות של הרגע האחרון. עם זאת, לא מעט העברות שכבר היו על סף סיכום, נפלו ברגע האחרון וחלק מהשחקנים והקבוצות נותרו בידיים ריקות. כאן נעשה לכם סדר בכל ההעברות שלא צלחו בסופו של דבר.

אדווין ג'סי להפועל חדרה-
אקס בית"ר ירושלים כבר היה קרוב לקבוצה של מנחם קורצקי, שהשאילה את אחד מכוכביה, גוסטבו מרמנטיני להפועל ב"ש במהלך היום, אלא שמי שהטיל וטו על העסקה בסופו של דבר היה מאמן חדרה, שלא שמח מכך שלקחו את אחד משחקניו המשמעותיים ומציעים תחליף שאינו ראוי לדעתו.

יהאב אבו אלשיך לליגה הלאומית\חדרה -
השחקן הצעיר שמושאל לנתניה ממכבי חיפה רצה לעבור לקבוצה אחרת ביום האחרון של החלון, כשהאופציות מבחינתו היו הפועל חדרה, בני יהודה וכפר קאסם, אך הירוקים החליטו שאם הוא יעבור לקבוצה מהליגה הלאומית, זה יהיה רק להפועל עפולה, איתם הם נמצאים בשיתוף פעולה. בסופו של דבר זה לא קרה ואבו אלשיך ישאר בנתניה.

עמית זנטי למכבי נתניה -
הקשר, שחתם על חיסול חוזהו עם בני יהודה לפני מספר ימים, כבר היה סגור בנתניה, שחיכתה לעזיבתו של אבו אלשיך, וכשזה לא קרה, עסקת זנטי נפלה והוא נותר ללא קבוצה.

קאמסו מארה לבית"ר ת"א/בת ים -
הקשר, שפוטר מבית"ר ירושלים, כבר סיכם את תנאיו בקבוצה מהליגה הלאומית, אלא שהוא לא קיבל בזמן את האישור מהקבוצה אליה הוא שייך, סלובן ליברץ וההעברה נפלה. הסיבה שהוא לא קיבל את האישור זה הפיצוץ בין בית"ר לסלובן ליברץ - הירושלמים היו צריכים להעביר כסף על הקשר אך הם ביקשו לדחות זאת בשלושה חודשים בניגוד לרצונם של הסלובנים, כתוצאה מכך מארה נשאר ללא קבוצה.  בית"ר ת"א/בת ים עשתה מאמצים גדולים מאוד להחתימו, כולל הצעה של 70 אלף שקל לבית"ר ירושלים, שגם לא עזרה.

רובן ראיוס להפועל עפולה -
הקשר ששיחק במכבי חיפה כבר היה קרוב לקבוצה מהלאומית, אך בסופו של דבר העסקה לא יצאה לפועל והשפיעה על שחקן אחר, קאבה בונקו, המגן הגמבי ששייך לירוקים ומשחק בעפולה. סונקו נגרע מהסגל של הקבוצה מהלאומית בגלל שאלו חשבו שראיוס מגיע, אך בסופו של דבר אחרי שנפלה העסקה, שתי הקבוצות פעלו מול ההתאחדות לכדורגל על מנת לקבל אישור להחזיר את סונקו לסגל ובסמוך לסגירת החלון הם גם זכו לאישור.

ארמנדו קופר לבית"ר ת"א/בת ים -
אקס הפועל ת"א ומכבי פ"ת כבר סיכם את תנאיו בקבוצה מהלאומית, אלא שהקשר הפנמי לא קיבל את השחרור מנבחרת פנמה שפגשה הלילה את מקסיקו ועמה הוא שוהה במוקדמות המונדיאל. קופר, ששיחק שמונה דקות בלבד, לא הספיק להגיע עד סגירת החלון בישראל והמעבר נפל.

רון אשכנזי להפועל ראשל"צ -
הקבוצה מהלאומית הציעה על השחקן ששייך למכבי נתניה סכומים מסוימים שעליהם שתי הקבוצות הסכימו, וכשבאו עם החוזה המספרים היו שונים לגמרי אז העסקה נפלה והוא נשאר בנתניה.

מיקי סירושטיין לבני יהודה
על אף שכבר סוכמו תנאיו בשורות הכתומים, מסמכי השחרור של בלם הפועל חיפה נשלחו באיחור על ידי האדומים ולכן העברתו לא הושלמה.