הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אנחנו גמורים": נוף הגליל מאבדת תקווה

ברקמן צעק בחדר ההלבשה. רבאח: "מי שלא מאמין שלא ישחק"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  20.03.22 - 07:19

בנוף הגליל מתחילים לאט לאט לאבד תקווה. קבוצתו של שי ברדה פתחה את הפליאוף התחתון ברגל שמאל, עם הפסד 2:0 לאשדוד. "אנחנו גמורים, היינו במשחק עד דקה 70, הגענו לכמה מצבים של גול ודאי, אבל בגלל נאיביות הפסדנו", אמרו במועדון והוסיפו: "חילקנו מתנות בצורת איבודי כדור, שני הגולים אותו הדבר".

השחקנים מספרים כי שי ברדה היה מאוד מתוסכל בסיום וששרר מתח חריג בחדר ההלבשה של הקבוצה בסיום לאחר שהקפטן ג'ניה ברקמן צעק על חבריו לקבוצה בעקבות המצב העגום.

בינתיים, איתן וולבלום, שהוחלף בתחילת המחצית הראשונה לאחר שנפצע, סובל על פי ההערכות ממתיחה בשריר הירך האחורי. הוא צפוי לעבור בדיקות בימים הקרובים על מנת לשלול פציעה חמורה.

"במחצית השניה פשוט הלכנו אחורה, וכדורגל משחקים 90 דקות. אנחנו צריכים להיות חזקים כדי לעשות את הכל כדי להציל את הקבוצה הזאת. אני לא מאמין במושג להרים ידיים, יש 18 נקודות עוד בקופה, אנחנו צריכים לדעת לעצור את רכבת ההרים הזאת, אנחנו צריכים לראות גולים, ואין", אמר ברדה בסיום.

"צריך להיות חזקים, צריך להיות ביחד, כל עוד יש עוד סיכוי אנחנו נעבוד קשה ולא נוותר", אמר מצידו ויסאם רבאח, "מי שלא מאמין לא צריך לשחק כדורגל".