הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דאגה בפ"ת: "שעון החול שלנו הולך ואוזל"

אחרי ה-1:1 נגד ק"ש, בקבוצה מבטיחים: "תלוי בנו, מבטיחים שנצליח במשימה", וגם: הסיבות לחילוף של עידו שחר

הדר יעקבי
הדר יעקבי  21.03.22 - 09:26

אכזבה במכבי פתח תקווה אחרי ה-1:1 נגד עירוני קריית שמונה אתמול (ראשון), בפתיחת הפלייאוף התחתון. המלאבסים הגיעו רעננים אחרי לילה בבית מלון בעיר, כשהם צריכים את הנקודות כמו אוויר לנשימה, אבל עדיין לא הצליחו להכריע את ההתמודדות.

"שעון החול הולך ואוזל" הגיבו במועדון, "המצב מבאס, אנחנו מרגישים שאנחנו לא נמצאים מבחינת נקודות במקום שאנחנו צריכים להיות בו, אבל אנחנו לא מורידים את הראש ולא מרימים ידיים. זה תלוי רק בנו ואנחנו בטוחים שנצליח במשימה במוקדם או במאוחר".

גבות הורמו בעקבות החילוף של עידו שחר, מהבולטים שבשחקני מכבי פתח תקווה, אבל במועדון מסבירים כי עידו לא שיחק כמעט בכלל עד שהגיע למכבי פתח תקווה, ומאז הגיע לקבוצה שיחק בכל המשחקים שלה, 11 במספר, וזכה ליותר מ-82 דקות בממוצע למשחק. הקשר המוכשר צפוי לצאת גם למשחקי הנבחרת הצעירה כעת ובמועדון מאוד רוצים לשמור עליו. "הוא אחד השחקנים הכי חשובים בקבוצה, ראינו שהוא מתעייף, לא רצינו לסכן אותו והעדפנו לתת לו קצת מנוחה, בטח כשהוא יוצא עכשיו לנבחרת וישחק גם שם".

עד שובה של הליגה יקבלו המלאבסים בחזרה גם את אור בלוריאן שריצה אמש עונש הרחקה, וההערכות הן כי גם תומר לוי ישוב מפציעתו למחזור הבא שם תפגוש הקבוצה את הפועל חיפה שלשמחתם הצליחה להשוות מול בית"ר ירושלים: "היינו צריכים לקחת 3 נקודות הערב, אבל לפחות הפועל חיפה השוותה מול בית"ר והתוצאות של הקבוצות האחרות בפליאוף לא הזיקו לנו", סיכמו במועדון.