הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא נמכור בפחות מ-3 מיליון יורו": על עתידו של דוידה בהפועל ת"א

האדומים החלו להתכונן לעונה הבאה כשהמשך דרכו של החלוץ במוקד. מהסיכוי שיישאר ועד הקו האדום של הפועל ת"א ("יעבור רק לחו"ל, קבוצה בארץ זו לא אופציה"). על הנכס הכי גדול של האדומים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  15.04.22 - 10:14

תגיות: אושר דוידה

למרות שהעונה עדיין לא הסתיימה, מאחורי הקלעים קובי רפואה ועומר בוקסנבוים, המנהל המקצועי של הקבוצה הבוגרת, כבר החלו בשיחות ראשונות לגבי שנה הבאה. תקציב הקבוצה עדיין לא ברור, וכבר עכשיו נדמה שהשם החם יהיה של אושר דוידה, בעקבות סימן השאלה שיש סביב הישארותו.

חשוב לציין כי לדוידה, שהפך להיות אחד מהשחקנים החשובים בהפועל, יש חוזה עד לסוף עונת 2024 ואין לו סעיף יציאה. במועדון אבל הודו כי אם תגיע הצעה טובה גם מבחינת ההתקדמות של השחקן וגם מבחינת המועדון היא תישקל בחיוב רב והם לא יעמדו בדרכו של דוידה.

מה הוא תג המחיר? נכון לעת עתה לא נקבע כזה, אך גורם בכיר בקבוצה ציין כי הסכום לשחרורו יהיה לפחות שלושה מיליון אירו. עוד הבהירו במועדון כי מכירה של דוידה, תהיה אך ורק לקבוצה מחו"ל, ולא יקרה מצב שימכרו אותו לקבוצה בארץ.

בשלב הזה עדיין לא התקבלה הצעה על דוידה, שכבש העונה 8 שערים, וחשוב לזכור כי הניסנובים כבר דחו הצעות על השחקן בן ה-21 ,כמו למשל את זו של לגיה ורשה בשנה שעברה. בכל מקרה, במועדון מבינים שאחרי עונה דומיננטית כזו של דוידה, קיים סיכוי גבוה שתגיע הצעה מפתה מקבוצה מעבר לים.

"יש לנו מדיניות מאוד ברורה, אנחנו מבינים שהשחקנים הצעירים המוכשרים שלנו הם נכס ואנחנו שומרים עליהם", אמרו במועדון, "לראייה לאורך השנים שלנו בהפועל לא מכרנו שחקנים בקצב מסחרר ושמרנו אותם במועדון. אבל באופן טבעי אם תגיע הצעה מאוד מאוד טובה לא נעמוד בדרכו".