הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בהפועל ת"א אופטימיים לגבי האישור לשחק באירופה

הניצחון על נתניה רומם את המועדון: "מקום רביעי יהיה הצלחה גדולה". אזולאי החלוץ צפוי להיות כשיר לדרבי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  19.04.22 - 07:10

שמחה גדולה בהפועל ת"א אחרי הניצחון 2:0 אמש (שני) על מכבי נתניה, בעקבותיו האדומים טיפסו למקום הרביעי בטבלה, היעד אותו הציבו ערב תחילת הפלייאוף העליון. זה היה אמנם משחק של מחצית אחת בלבד, אבל שני שערים במחצית הראשונה סיימו את הסיפור, ולא כמו במפגש הקדום, הפעם שחקניו של קובי רפואה הצליחו לשמור על היתרון ולרשום ניצחון יקר וחשוב.

האדומים סופרים כבר שלושה משחקים ללא הפסד, או יותר נכון, שני ניצחונות ותוצאת תיקו, ורפואה זכה למחמאות על כך שהוא מצליח להוציא את המיטב מהשחקנים שלו במאני טיים. "לפני הפלייאוף לא כל כך ספרו אותנו ואנחנו מראים אחרת. אם נצליח לשמור על המקום הרביעי ולסיים ככה את העונה זאת תהיה הצלחה גדולה, עם כל מה שעברנו, וזה בזכות המהפך שקובי עשה", אמרו במועדון.

אגב, למרות שנכון לעכשיו למועדון עדיין אין אישור לשחק במפעלים של אופ"א בעקבות החובות שיש לו מול פיפ"א עוד מתקופת הפירוק, במתחם חודורוב אופטימיים לגבי מציאת פתרון ומאמינים שיצליחו לסדר את זה. כזכור, כפי שכבר פורסם כאן, מזה מספר שבועות שהנהלת הפועל עובדת מאחורי הקלעים על מנת לקבל את הרישיון למפעלים האירופיים ושכרה את שירותיהם של עורכי דין המתמחים בעניין.

כעת, יחלו בהפועל להתכונן לקראת הדרבי התל אביבי שיערך ביום שני, בו ינסו לשנות את הסטטיסטיקה ולרשום ניצחון אדום לראשונה מזה שמונה שנים. אדי גוטליב מוצהב ויעדר, והשאלה היא איזה בלם יתופקד לצידו של סתיו למקין הצעיר. האם זה יהיה חברו לקבוצת הנוער, אור ישראלוב, שכבר שיחק כמה פעמים העונה בקבוצה הבוגרת, או שאולי רפואה יחליט להסיט מהקישור את שי אליאס או שי אייזן. לגבי שלומי אזולאי החלוץ, שסובל מקרע קטן במפשעה, בקבוצה סבורים שהוא יהיה כשיר להתמודדות מול הצהובים. 

לעניין אחר. אין אחד שנכח אמש בבלומפילד ולא התרגש בטקס לזכרו של תומר מורד ז"ל, אוהד הקבוצה, שנרצח בפיגוע בדיזינגוף, ואותו ארגנה מנכ"לית המועדון אודליה פרידמן. ההנהלה הבטיחה למשפחת מורד כי הם יקבלו מנויים לשער 5, היציע אותו פקד קבוע תומר, החל מהעונה הבאה.