הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מכבי בתקופה פחות טובה, יודע מה לעשות"

רפואה נערך לדרבי. ישראלוב יפתח במרכז הגנת הפועל ת"א לצד למקין

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  24.04.22 - 16:00

לאחר הניצחון על מכבי נתניה ורגע לפני הדרבי של העיר נגד מכבי תל אביב מחר (שני), הפועל תל אביב רוצה להמשיך להילחם על המקום הרביעי, זאת כשאמש היהלומים נצמדו בחזרה בעקבות הניצחון המרשים על מכבי חיפה. בינתיים, קובי רפואה והאדומים קיימו היום מסיבת עיתונאים.

"מצב הקבוצות לא משנה", אמר מאמן האדומים, "מכבי בתקופה פחות טובה אבל זה דרבי. אנחנו מספיק טובים כדי לתת את ה-200%, אנחנו מודעים לכל הדברים. בשנים האחרונות הפועל ת"א דיברה יותר מדי. כמה שפחות נדבר, רק נעשה, זה הכל. זה דרבי, זה המשחק הכי גדול. צריך לעשות את העבודה שלנו. יש שחקנים טובים בהפועל ת"א, אני סומך עליהם. אני יודע בדיוק איך נשחק, אני יודע בדיוק מה לעשות".

דן איינבינדר דיבר גם כן: "אנחנו באים בגישה שמצפה לנו משחק מאוד קשה. מכבי קבוצה מצוינת, היא המארחת ודרבי הוא תמיד משחק קשה. אנחנו צריכים להיות מוכנים ודרוכים, התחלנו ללמוד את מכבי ונמשיך בזה היום. כולנו יודעים שזה דרבי, זה תמיד משחק קשה. אנחנו רוצים לשמח את האוהדים, אנחנו עוברים עונה עם הרבה רגעים טובים. גם הפלייאוף שאנחנו עושים עד עכשיו הוא טוב ואנחנו נרצה להמשיך במומנטום הזה נלמד את היריבה, אבל זה בסוף משחק דרבי ואתה ידוע אולי איך יתחיל אבל לא יודע כיצד יגמר. אנחנו נגיע עם הרבה אמונה ורצון גדול לנצח".

"יש לנו מטרה והיא לסיים הכי גבוה שאפשר, שזה כרגע המקום הרביעי ולשם אנחנו שואפים", המשיך, "דברים שקשורים לאירופה זה לא תלוי בנו. אנחנו נקווה לצלוח את המשימה. אנחנו באמת מאמינים ושואפים לשמח ולהסב לקהל אושר, יש פה חדר הלבשה שמבין את המקום שלו ויודע באיזה מועדון אנחנו משחקים. זו זכות לשמח אותם, אנחנו נגיע הכי מוכנים שאפשר".