הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הגיע הזמן שאוהדים יראו ניצחון בדרבי"

ציפייה בהפועל ת"א. ישראלוב יפתח לצד למקין. וגם: התכנית להורדת הלחץ

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.04.22 - 10:21

26 באפריל 2014. את התאריך הזה זוכרים היטב אנשי הפועל ת"א מכיוון שאז חגגו האדומים את הניצחון האחרון שלהם בדרבי על מכבי. מאז להפועל יש שמונה שנים שחונות, ובעקבות הסטטיסטיקה העגומה הזו, ישנה תכונה גדולה במתחם חודורוב לקראת הדרבי הערב (שני) בבלומפילד.

בהפועל מגיעים במומנטום חיובי אחרי שלושה משחקים ללא הפסד (שני ניצחונות ותיקו) וגם לא מתעלמים מהתקופה הלא טובה שעוברת על הצהובים. למרות שרבים במועדון טוענים כי בדרבי אין חשיבות למומנטום וכי עדיין מכבי פייבוריטית גם משום שהיא מארחת, ישנם גם כאלה שלא חוששים להודות שזו הזדמנות טובה לנצח אחרי תקופה כל כך ארוכה. "אנחנו מרגישים שאפשר לעשות את זה. די, הגיע הזמן כבר שהאוהדים שלנו יחגגו ניצחון בדרבי", אמרו שחקנים בקבוצה.

קובי רפואה יחסר את אדי גוטליב המוצהב ושלומי אזולאי הפצוע במפשעה. עושה רושם שאור ישראלוב הצעיר יתפוס את מקומו של גוטליב לצידו של סתיו למקין, מה שאומר ששני שחקני קבוצת הנוער יאיישו את מרכז ההגנה. בקישור ימשיכו דן איינבינדר, שי אליאס ושלומי אזולאי הקשר. אושר דוידה ופלומן גם ימשיכו ב-11.

רפואה החליט כי הקבוצה לא תצא לבית מלון במהלך היום, אלא השחקנים יפגשו במתחם חודורוב ומשם יצאו לבלומפילד, זאת כדי להוריד קצת מהלחץ.

הרכב משוער: בוגדן סרנבסקי, בן ביטון, אור ישראלוב, סתיו למקין, דורון ליידנר, דן איינבינדר, שי אליאס, שלומי אזולאי, מרקו ינקוביץ', פרדי פלומן ואושר דוידה.