הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חושבת קדימה: תכניות מכבי ת"א לעונה הבאה

במועדון לא אהבו את הדברים של קרסטאיץ' אחרי ההפסד לסכנין ("אם הם לא באו לשחק, למה מכבי לא ניצחה אותם אפילו פעם אחת העונה?"). פנייה לוולדימיר איביץ' לגבי העונה הבאה כבר נעשתה, וגם: התכניות למהפך בסגל השחקנים

תומר לוי
תומר לוי  01.05.22 - 08:08

תגיות: ליגת העל

אחרי פתיחה רעה מאוד לפלייאוף העליון, מכבי תל אביב התפוצצה בתחילת השבוע עם 0:5 על הפועל תל אביב בדרבי, אבל אתמול (שבת), היא קיבלה שוב הוכחה שלדרבי חוקים משלו, וכנראה שהעונה, גם למפגשים של הצהובים עם בני סכנין. זה נגמר בהפסד 1:0 נגד הקבוצה מולה הצליחה מכבי תל אביב להשיג בסך הכל 2 נקודות מתוך 12, ועוד התבטאויות מצד מאמן הקבוצה שעוררו לא מעט הדים.

במסיבת העיתונאים בסיום אמר קרסטאיץ', "סכנין לא  באה לשחק כדורגל", אמירה שלא אהבו אצל היריבה, אבל גם לא ממש במכבי ת"א. "אם היא לא באה לשחק כדורגל, איך זה שמכבי לא ניצחה אותה אפילו פעם אחת העונה?" היה מי שאמר במועדון. אין ספק שהמשחק אתמול שוב היה תמונת מראה לבעיות של מכבי תל אביב. הצהובים ניצחו בסך הכל משחק אחד מתוך שבעת האחרונים, וגם הוא הגיע רק אחרי שהורחק שחקן ליריבה.

נראה שבמכבי תל אביב כבר הגיעו להחלטה להחליף את המאמן. פנייה לוולדימיר איביץ' כבר נעשתה והוא המועמד המוביל. גם שדרוג סגל השחקנים הוא תנאי הכרחי. בראש ובראשונה תמתין מכבי ת"א לתשובה מערן זהבי, שעשוי בטווח הקרוב מאוד להודיע האם הוא החליט לחזור או להמשיך ליעד הבא שלו.

אלי דסה ודור פרץ כרגע לא צפויים לחזור על פי ההערכות. ההחלטה לגבי סטיפה פריצה תהיה של המאמן הבא, כמו לגבי פארפה גויאגון שצפוי לחזור ולחתום על חוזה חדש. ברנדלי קובאס, אנדרה ג'רלאדש וז'וסואה סה לא ימשיכו. לגבי עדן שמיר, למכבי ת"א יש אופציה עליו אולם טרם התקבלה החלטה. בקבוצה בודקים גם אפשרויות של בלמים ומגנים ימניים זרים ועושים הכל כדי לבנות קבוצה יותר חזקה.