הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אפילו האחים של המתלוננת לא מאמינים לה"

כדורגלן העבר שחשוד באונס הגיב לדבריי המתלוננת, והציג הודעות ממשפחתה

הדר יעקבי
הדר יעקבי  08.05.22 - 07:54

תגיות: ליגת העל

פרשת כדורגלן העבר החשוד באונס ממשיכה להסעיר את הכדורגל הישראלי. אחרי שבסוף השבוע האחרון המתלוננת התראיינה לראשונה לחדשות 12, הבוקר (ראשון), נערך הדיון בדבר הסרת צו איסור הפרסום על שמו של כדורגלן העבר החשוד באונס בת דודה תם. בית המשפט החליט שלא לאשר לפרסם את שמו.

הכדורגלן טוען כי במהלך החקירה, המתלוננת אמרה שיש לה חברה שיכולה להעיד כי המקרה אכן התרחש, אבל אותה חברה הצהירה בפני הכדורגלן כי לא היה ולא נברא, והיא מעולם לא אמרה לה דברים כאלה. עוד הוא טוען שלאורך כל התקופה הזאת בין המקרה לכאורה להגשת התלונה, הוא קיבל ממנה הודעות, כשאף לא פעם אחת הוא יזם את הקשר לטענתו, והציג קלסר שלם עם הודעות שאסף, עם בקשות להיפגש וגילויי חיבה.

בנוסף הוא טוען כי העובדה ששני האחים שלה מתנערים ממנה ושלחו לו הודעות שהם תומכים בו ומצטערים בשם המשפחה, מוכיחה את חפותו. עוד הוסיף: ״עצם זה שעד עכשיו לא מצאו לנכון לחקור אותי אומר הכל״. מדובר אגב, בהודעות ששלח אח נוסף של המתלוננת, אחרי שגם אח אחר, קצין במשטרה, יצא נגד טענותיה.

עורכי הדין, משה גלעד ורינת גלעד פרל מסרו: "בית המשפט המחוזי אסר לפרסם את שמו של מרשנו והדבר אומר דרשני ביתר שאת! מדובר בעלילת שווא המיועדת לפגוע במרשנו עקב סכסוכיה של המתלוננת ובן זוגה עם מרשנו. ברשותנו וברשות הפרקליטות חומרים רבים המעידים על חוסר אמינות מוחלט של המתלוננת. אנחנו משוכנעים שמרשנו חף מפשע. עובדה היא שאחיה קצין משטרה לא מאמין לה וזה רק קצה הקרחון לגבי השקר הגס. עכשיו שבית המשפט המחוזי דחה את הערעור על איסור הפרסום ואסר לפרסם זאת הוכחה ניצחת לחפותו המלאה".