הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלמוג: "הראתי רק קמצוץ מהיכולת שלי"

שחקן הכנף צפוי להמשיך בהרכב מכבי ת"א. גלזר וסה ייעדרו נגד מכבי חיפה

תומר לוי
תומר לוי  08.05.22 - 09:27

תגיות: ליגת העל

שביעות רצון במכבי תל אביב אחרי הניצחון אמש (שבת), 1:2 על מכבי נתניה. זאת הייתה הפעם הראשונה העונה שבה הצהובים גברו על היריבה, עבורה היה מדובר במשחק עם חשיבות גדולה.

אילון אלמוג, שלא הרבה לקבל הזדמנויות העונה בליגה, היה המצטיין במשחק, יפתח נגד מכבי חיפה וצפוי להמשיך בהרכב עד סיום העונה. שחקן הכנף, שגילה יכולת טובה במהלך העונה בגביע ובמסגרת האירופית, יהיה צריך להחליט בסיום העונה האם הוא לוקח סיכון בקבוצה החזקה שמתכננים לבנות במכבי ת"א, או הולך להשאלה כדי לצבור יותר דקות משחק.

"אני מבין את השאלות על העתיד שלי, אבל עכשיו זה לא הזמן ולא המקום להתייחס לכך", אמר אלמוג אחרי המשחק. "יש עוד משחקים. עד עכשיו הראתי רק קמצוץ מהיכולת שלי, ואני אעשה הכל להוכיח את עצמי עד סיום העונה".

דן גלזר ייעדר נגד מכבי חיפה בגלל כרטיסים צהובים, ז'וסואה סה סובל מחבלה בירך ולא ישחק גם הוא, עידן נחמיאס צפוי לפתוח במקומו. אוראל באייה הצעיר תוכנן להיכנס אמש בדקה ה-80, אך פציעות אילצו את המאמן להחליף שחקנים אחרים והבכורה שלו נדחתה.

בעניין המאמן המיועד לעונה הבאה, אין חדשות כרגע ממכבי תל אביב. מלבד ולדימיר איביץ' שממשיך להיות השם הבולט, הצהובים בודקים אופציות נוספות שכן לא ברור האם העסקה מול הסרבי תצא לפועל.