הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבי לוזון רתח: "דברו עם השופט, לא איתי"

בעלי פ"ת זעם אחרי הירידה. עומר גולן: "שורף מבפנים, נכשלנו כמועדון"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  08.05.22 - 22:17

מכבי פתח תקווה ירדה לליגה הלאומית אחרי הפסד 1:0 כואב במיוחד להפועל ירושלים. בסיום, המנהל המקצועי ומי שהיה האחרון בשרשרת המאמנים של הקבוצה השנה, עומר גולן, דיבר בהרחבה על המשחק והעונה אותה ירצו לשכוח.

 • בפעם השנייה בשלוש שנים: מכבי פ"ת ירדה לליגת הלאומית
 • אמרה שלום: נוף הגליל נשרה לליגה הלאומית
 • צפו: האם מכבי פ"ת קופחה בפסילת השער?
 • מאריק ינקו ועד לאמק בנדה: מכבי פתח תקווה - היום שאחרי הירידה
 • אבי לוזון רתח: "דברו עם השופט, לא איתי"
 • "עשו ממני צחוק, לא מפריע לי": אריה חגג
 • היום שאחרי: איך תיראה נוף הגליל בלאומית?
 • עומר גולן: "אני לא יודע מאיפה להתחיל. מועדון שגדלתי בו מגיל שש, 33 שנה אני במכבי פתח תקווה. ירדנו ועלינו כמה פעמים, אבל היום, לפחות כשאני בפרונט, זה כואב שבעתיים. אני רואה בזה, באמת, אחריות לא קטנה יחד עם השחקנים. זה שורף בפנים".

  "ברגע שביקשו ממני לקחתי את התפקיד, לא התחמקתי, לא הכריחו אותי, לא דחפו אותי לשם. הייתי שם ב-100%. יש דברים שיש לי, יש דברים שאין לי. צריך לכנס את עצמנו ולחשוב איפה טעינו, לא ירדנו ליגה במשחקים האחרונים. זאת עונה מסויטת, קרו בה כל כך הרבה דברים. בסוף לא היינו יכולים לעצור את זה, הפסדנו הרבה משחקים באשמתנו ועשינו הרבה טעויות. נקבל את זה כמו גברים. ניקח כמה ימים לחשוב על מה שעשינו לא טוב ונתחיל לבנות את הקבוצה לשנה הבאה, כדי לעלות חזרה", הוסיף.

  המאמן סיכם: "הרבה דברים קרו. לא אנתח כל דבר. עזבו שחקני הכרעה, לא הגיעו מספיק טובים. חלקם נפצעו עוד לפני העונה. חסרה לנו הרגל המסיימת, גם בהגנה לא פגענו בשחקנים הנכונים. אני לא מאשים אף אחד. כולנו כמועדון נכשלנו השנה, נסיק את המסקנות. נקח כמה שעות וכמה ימים, כל הקבוצה תבנה. מכבי פתח תקווה שווה ליגת העל, נעשה הכל כדי לחזור כמה שיותר מהר. אני מבטיח שנעשה הכל כדי להישאר. אבי לוזון אמר לי שלא יחסכו בכלום. כואב, באמת שכואב. מקווה שהזמן ירפא, את יודעת. אם נקח פרופורציות לחיים, ראינו מה קרה השבוע במדינה שלנו. כמה שכואב לי, אלך הביתה, אנשק את הבנות שלי וזהו".

  "אנחנו קבוצה שהקהל שלה נגדה, הרבה שחקנים לא ידעו איך להתמודד עם זה וגם אנחנו לא. כמה שמנסים לעודד אותי זה לא עוזר, אני מרגיש אשמה גדולה ולא בורח ממנה. צריך לעשות חושבים ולהבין את כל הטעויות שעשיתי, ולא רק באימון. אקבל כל החלטה של ההנהלה, ימים לא פשוטים. חשבתי שארים את הקבוצה, לא הצלחתי", הוסיף לאחר מכן.

  הבעלים אבי לוזון אמר בקצרה בחדר ההלבשה: "תראיינו את השופט, לא אותי".