הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אפשר לבנות קבוצה טובה בלי תקציב מטורף"

יוסי אבוקסיס אחרי ניצחון בית"ר ירושלים: "הקהל עודד כאילו מדובר במשחק הישארות"

תומר לוי
תומר לוי  08.05.22 - 22:51

בית"ר ירושלים חששה שאת העונה היא תסיים מתחת לקו האדום ותמצא את עצמה בליגה הלאומית, אבל מפה לשם היא יכולה לסיים את העונה במקום התשיעי. עם 1:2 על הפועל חדרה, הצהובים המשיכו במומנטום הנהדר בפלייאוף התחתון וחיברו ניצחון רביעי בחמשת המשחקים האחרונים. יש למה לצפות לקראת 2022/23?

"יש אווירה טובה. זה משחק ללא חשיבות, אבל ראינו שחקנים רוצים", החמיא יוסי אבוקסיס לשחקניו בסיום. "מועדונים שמכבדים את הקהל לא יכולים לבוא ולהגיד יאללה בואו נגמור את העונה. כל מי ששיחק היום היה מצוין ועשה משחק יוצא מהכלל. הופתעתי שראיתי את הטירוף של הקהל שעודד כאילו מדובר במשחק הישארות. בהפסקה אמרתי לשחקנים שפשוט ישחקו אותו הדבר".

אבוקסיס יודע שהמצב של בית"ר היה עלול להיות הרבה פחות טוב. "שמח שיצאנו מקרבות הירידה האלה לפני, עשינו פלייאוף מצוין, היה צפוף, ברחנו ועשינו תוצאות מצוינות".

ומה עם עתידו? "אני רוצה שזה יגמר כמה שיותר מהר. אשמח להמשיך ולבנות קבוצה טובה וחזקה, אפשר לעשות פה קבוצה טובה ולא בתקציבים מטורפים", הכריז אבוקסיס. "נחכה לבשורות טובות".

מקס גרצ'קין הוסיף: "כולנו מודעים לעונה המאתגרת שעברנו, מגיע לכל אחד במערכת שנקראת בית"ר ירושלים לחוות את הרגעים הקטנים האלו. כל ניצחון כזה משחרר כל כך הרבה תסכול וצריך לתת מילה טובה לקהל שהיה בשבילנו שם ברגעים הקשים, ומי שהיה שם בשבילנו לכל אורך הדרך. אני קורא לכל הקהל שלנו להגיע לטדי לתקופה הטובה".

"כדורגל זה משחק של מומנטומים. שיחקנו כדורגל טוב והיינו מחוייבים, שמח שעכשיו מתחבר, נרצה להמשיך כך ולהנות", הוסיף גרצ'קין והודה: "היו חששות. המצב לא היה פשוט, הרבה שחקנים שיחקו עם פציעות והורידו במשכורת כדי לשחק במועדון הגדול הזה".

בינתיים, חדרה המשיכה בפלייאוף המסויט שלה בו השיגה ניצחון אחד בלבד. "נרענן ונחדש עם כמה שחקנים. אני בטוח שחדרה תעשה עונה לא פחות טובה אני סומך על אורן גולן שזה יקרה", טען מנחם קורצקי, שיעזוב לקריית שמונה. "אני לא מתעסק בעונה הבאה. אני כל כולי בחדרה, יהיה מספיק זמן להתכונן לשנה הבאה כרגע. אני שייך לפה ואכבד את המקום עד הסוף".