הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא הופתענו. לפחות אנחנו לא סובלים יותר"

עתידו של ברדה בנוף הגליל לוט בערפל. קבוצות מליגת העל בעקבות חביבאללה

הדר יעקבי
הדר יעקבי  09.05.22 - 15:31

נוף הגליל לא מופתעת. אחרי שהפסידו 2:0 לקרית שמונה וירדו סופית לליגה הלאומית, שחקנים בודדים נראו כואבים את ההפסד במיוחד, אך מרבית המועדון נראה אדיש באופן יחסי למתרחש. "צריך להגיד את האמת, אנחנו גוססים כבר כמה חודשים טובים. זה כואב, אבל כמו אצל אדם גוסס, לפחות אנחנו לא סובלים יותר", אמרו בהנהלה אמש בתום ההתמודדות.

"הגענו למשחק כשאנחנו יודעים שהדברים לא תלויים בנו. אנחנו השלמנו עם הירידה אחרי ההפסד מול חדרה בשבוע שעבר. זה לא בא לנו בבום ולא הפתיע אותנו, כבר חודש וחצי הרגשנו שאנחנו יורדים רק לא ידענו מתי ובגלל זה אין שחקנים מרוסקים על הדשא בסיום", הסביר אחד השחקנים בסיום המשחק.

"שי ברדה מאמן מצויין אבל שיטת המשחק שלו כנראה פחות מתאימה לקבוצות תחתית. אני חושב שהוא יכל מאוד להצליח בקבוצות שלא נאבקות על ירידה, שם הוא יכל באמת לשחק כדורגל התקפי כמו שהוא רצה. אצלינו לא היו לו את הכלים לזה. עשינו המון טעויות, נפלנו עם כל הזרים, אני רק מקווה שלמדנו לפעם הבאה ושהפעם הבאה תהיה במהרה, שנחזור מהר לליגת העל", אמר גורם במועדון.

בסיום המשחק ברדה, כהרגלו, לא שוחח עם השחקנים וכולם התפזרו לבתים. במועדון מעוניינים לראות את המאמן ממשיך לאמן אותם גם בעונה הבאה בלאומית, אך הוא כאמור טרם קיבל החלטה ובנוף הגליל צפויים לדרוש לקבל תשובה סופית בשבוע הקרוב על מנת למצוא חלופות במידה ויהיה בכך צורך.

נתניה, באר שבע וקריית שמונה הביעו עניין לא רשמי בווהיב חביבאללה. לחלוץ יש חוזה לעונה נוספת ונוף הגליל, היורדת הטרייה ללאומית, דורשת מיליון שקל על שחרורו