הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלישע לוי: "סיום רע מאוד לעונה מבחינתנו"

מאמן הפועל חיפה אחרי ההפסד 2:1 לאשדוד: "נפילת מתח מאז שהבטחנו הישארות". בן שמעון: "מגיע לזיו אריה מאמן העונה"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  09.05.22 - 22:13

5 נקודות מתוך 18, זה המאזן של הפועל חיפה אחרי שספגה הערב (שני) את ההפסד הרביעי שלה ברציפות בכל המסגרות, 2:1 למ.ס אשדוד בסמי עופר. מוטי ברשצקי (45) ועטאא ג'אבר (71) הבקיעו עבור האורחים, אלון תורג'מן רק איזן זמנית בדקה ה-54.

"סיום רע מאוד מבחינתנו", אמר המאמן אלישע לוי בסיום. "זה לא בסטנדרטים שלנו, מרגע שהקבוצה הבטיחה הישארות הייתה נפילת מתח לא מוצדקת. היום שיחקנו כבר יותר טוב והגענו להזדמנויות, מה שלא קרה הרבה זמן. נעשה את המקסימום במשחק שנותר כדי לנצח ולהראות טוב אבל הפנים כבר לעונה הבאה". לוי, שלא ימשיך בכרמל בעונה הבא: "נכון לעכשיו אני לא יודע היכן אהיה, כדורגל זה מאוד דינמי אבל זה לא מה שמטריד אותי כרגע".

בצד המנצח, מאמן אשדוד רן בן שמעון התייחס ליכולת של קבוצתו: "זה היה משחק מוזר. היו הרבה מצבים והיינו יכולים לנצח בתוצאה גבוהה יותר. יכולנו מצד שני גם להפסיד אבל מצאנו את הדרך לנצח ואני שמח". בן שמעון נתן את הקרדיט בין הקורות לרז זגורי: "הוא אישיות טובה, מתאמן טוב ומקצוען. הוא היה מעולה ויש לו עוד הרבה מה להוכיח".

על העונה הבאה אמר המאמן: "בריהון שיחק מעולה, גם ברשצקי, ג'אבר. אני רוצה לברך גם את זיו אריה שצריך להיות מועמד למאמן העונה ולתת מילה טובה לקהל של הפועל ירושלים. לצערי מכבי פתח תקווה ירדה, זה מועדון חשוב".