הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הניצחון הגביר את תחושת ההחמצה מהעונה"

שמחה ועצב במכבי ת"א, נבדקות אופציות נוספות חוץ מערן זהבי. הערכה: עד סוף החודש ימונה מאמן חדש לצהובים

תומר לוי
תומר לוי  11.05.22 - 07:30

מכבי תל אביב ממש לא רצתה לראות את מכבי חיפה חוגגת אליפות עם ניצחון עליה, ואמש (שלישי) היא אכן הצליחה לעשות את זה עם 1:3 על הירוקים באיצטדיון סמי עופר. "גם בשנה כזאת הוכחנו שאנחנו לא נופלים ממכבי חיפה, בכל משחק ומשחק העונה. מצד אחד זה כיף גדול ומצד שני זה מגביר את תחושת ההחמצה", כך אמרו במועדון.

לכולם במכבי ת"א ברור שעם חיזוק נכון, הם יוכלו להחזיר את התארים. בצד הציפייה לחזרה של ערן זהבי, נבדקות גם אופציות נוספות ומבינים שגם בגזרת הזרים יהיה שינוי גדול. אילון אלמוג, שמיעט לשחק בליגה, הוכיח אתמול שוב שיש על מי לסמוך והיה בולט עם בישול פנטסטי. אם הייתה מחשבה להשאיל אותו, הוא הוכיח שהוא יכול להיות פקטור רציני.

אוסקר גלוך הוא העתיד של מכבי תל אביב והוא שוב הוכיח שמעבר לרכש, שחקנים כמוהו וכמו אילון אלמוג יכולים להשלים תשתית מצוינת לעונה הבאה. המאמן מלאדן קרסטאיץ' נראה מרוצה מאוד אחרי שבסופו של פלייאוף שהתחיל רע, הוא לא הפסיד למכבי חיפה ולקח ממנה 4 נקודות, בנוסף ל-0:5 בדרבי התל אביבי.

אפשר להבין מצד אחד את חוסר שביעות הרצון מכך שהוא לא ממשיך, למרות שהוא הביא לשינוי בסגל הקיים. במכבי תל אביב טוענים שעדיין לא נמצא מאמן ולמרות שכמה כבר רואיינו לתפקיד, ההערכה היא שעד סוף החודש יימצא מאמן חדש לקבוצה.