הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המשחק בין סכנין למכבי חיפה ייערך בפ"ת

כפי שפורסם: בעקבות עונש הרדיוס, השתיים יפגשו למשחק במושבה

יגאל גולדשטיין ומוטי פשכצקי  12.05.22 - 11:01

בקשתן הבהולה של בני סכנין ומכבי חיפה אושרה הבוקר (חמישי), ועונש הרדיוס של האדומים יושת כבר במשחק הבית הקרוב שלהם מול הירוקים. בעקבות כך, המשחק בין השתיים ייערך באצטדיון המושבה בפתח תקווה.

תחילה, הנהלת בני סכנין פנתה לבית"ר י-ם על מנת לקיים את המשחק באצטדיון טדי, המכיל כ-30 אלף צופים, אך לא התקבל אישר לכך, מה שהוביל לקיום המשחק בפתח תקווה. בכל אופן, הצפי הוא שאוהדי מכבי חיפה יגיעו בהמוניהם, כשיוקצו להם 7,000 כרטיסים לקראת ההתמודדות.

בסכנין טוענים כי רצו לקיים את המשחק באיצטדיון "דוחא" המכיל 5,500 להוציא את היציע שנסגר ע"י התמ"ת ומכיל אלפיים מושבים נוספים. לטענתם, המשטרה מוכנה לאשר רק אלף כרטיסים לאוהדי מכבי חיפה, דורשת שאטלים לאוהדי חיפה על חשבון סכנין וכן 150 מאבטחים. יו"ר בני סכנין: "הדרישות הזויות, הם לא רצו שנארח בדוחא. אני רוצה לארח בבית, אני רוצה את המקום הרביעי".

כזכור, אתמול פורסם באתר ערוץ הספורט כי הופעל העונש על תנאי כנגד בני סכנין, כשייתכן מאוד שהוא ימומש במשחק הבית הקרוב נגד האלופה. כעת, הוחלט באופן רשמי כי כך יהיה המקרה, וכאמור נמצא פתרון לאצטדיון המארח.

נשיא בית הדין העליון, השופט בדימוס אמנון סטרשנוב, אישר את הבקשה של שני המועדונים והמפגש ביניהן יתקיים מחוץ לאיצטדיון דוחא. כידוע, מקרי העבר האחרונים מלמדים שנשיאות בית הדין העליון ושופט העליון בדימוס אמנון שטרסנוב נוטים לקבל בקשות להקדים עונשים. כאמור, זה קרה במפגשה של מכבי תל אביב נגד מכבי נתניה וגם בזה של בית"ר י-ם נגד נוף הגליל.

כזכור, גם משחק הבית הקודם של סכנין נגד מכבי חיפה הועתק גם כן לאיצטדיון אחר. אז זה קרה בדצמבר 2021, כשהירוקים התפוצצו על חשבונם של האדומים עם 0:6 מהדהד.