הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מנכ"ל הפועל חיפה ביקש לעזוב את תפקידו

רובי רגב ביקש מכץ לסיים את דרכו. הרקע: חילוקי דעות על הסמכויות של רגב במועדון

הדר יעקבי
הדר יעקבי  12.05.22 - 19:05

תגיות: ליגת העל

קצת פחות משנה אחרי שמונה לתפקיד ממלא מקום מנכ"ל במקומו של אורן שטרלינג, רובי רגב ביקש הערב (חמישי) לסיים את דרכו בהפועל חיפה. רגב עוד לא עזב סופית את המועדון, אך ביקש לסיים את דרכו על רקע חילוקי דעות מקצועיים עם הבעלים יואב כץ.

הבעלים יואב כץ אישר לערוץ הספורט שרגב אכן ביקש להתפטר. יש מתיחות בין כץ לרגב, שהורגשה עוד בעת שהייתו של הבעלים בארץ בשבועות האחרונים. חילוקי הדעות המקצועיים נעים סביב הסמכויות של רגב, שרצה יותר סמכויות בהפועל חיפה.

אחרי שהשיגה 5 נקודות בלבד מתוך 18 אפשריות בפלייאוף העליון, וכשהיא במקום ה-11 בטבלת ליגת העל, הפועל חיפה תסיים את עונת 2021/22 בשבת הקרובה כשתתארח באיצטדיון גרין מול היורדת הטרייה הפועל נוף הגליל.

מקורבים למועדון מעריכים שהתזמון לא מיקרי וכי המנכ"ל ביקש לעזוב כעת כי מדובר בשלב הכי לחוץ בעונה: שלב ההכנות לעונה הבאה. אם יעזוב, כץ לא יוכל להסתדר בלי מנכ"ל או למצוא מנכ"ל חדש במהירות ולכן רוב הסיכויים שיתגמש לכיוונו של רגב גבוהים יותר בשלב זה של העונה.

בכל מקרה, ההערכות בהפועל חיפה הן שהסמנכ"ל איתי רק ימלא את מקומו של רגב במידה ויואב כץ יחליט לסיים את ההתקשרות עם המנכ"ל הנוכחי לבקשתו. אורן שטרלינג, שהוצא לחופשה כפויה, ימשיך לסייע במידת הצורך מאחורי הקלעים. התיק בעניינו עדיין מתנהל ושנה אחרי עדיין אין החלטה של הפרקליטות בעניינו.