הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל חיפה רוצה לצרף את מיכאל אוחנה

אחרי שכבר צירפה את קניוק, הקבוצה מהכרמל כבר יצרה קשר ראשוני עם כוכב בית"ר ירושלים, שאומנם מחזיקה באופציה על הקשר, אך לא יכולה לממש אותה בשל מצבה הכלכלי

הדר יעקבי
הדר יעקבי  20.05.22 - 18:12

אחרי שצירפה השבוע את גידי קניוק, הפועל חיפה ממשיכה במאמציה לחזק את הקישור שלה. לערוץ הספורט נודע שהקבוצה מהכרמל מעוניינת לצרף לסגל את מיכאל אוחנה, וקשר ראשוני כבר נוצר בין הקבוצה לקשר בית"ר ירושלים.

שמו של אוחנה הועלה כאופציה לחיזוק הקישור אחרי שקניוק הוחתם. מיכאל אוחנה מרוויח כיום בבית"ר ירושלים כמיליון ש"ח לעונה, והאופציה עליו היא ללא תשלום, אך נכון להיום היא לא יכולה לממש אותה מאחר שהיא לא יכולה לעמוד בשכרו. כך שאם יצטרף להפועל חיפה הוא יעשה זאת בהעברה חופשית.

אוחנה, למוד הפציעות, הופיע העונה ב-19 משחקים בליגת העל ועזר לבית"ר להישאר בליגה. הקשר הכישרוני בישל פעמיים, אך לא הבקיע ב-1190 דקות ליגה. בנוסף הוא רשם 14 איומים לשער, 5 מהם למסגרת וסיפק 8 מסירות מפתח על פי נתוני מנהלת הליגה.

ולא רק על הקישור חושבים בהפועל חיפה, ובמקביל, מנהלים מו"מ להארכת החוזה של נועם כהן. בנוסף, לעמדת המגן השמאלי נבחנת גם האפשרות לצרף את אורן ביטון שהוצע לקבוצתו של ניר קלינגר.