הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברק בכר: "שכחו ששיחקנו כדורגל ברמה גבוהה מאוד"

מאמן מכבי חיפה לקראת גמר הגביע: "אם נזכה, זו תהיה עונה היסטורית"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.05.22 - 22:30

מכבי חיפה חוגגת. האלופה הטריה סיימה בסטייל את עונת 2021/22 כשהביסה הערב (שבת) 0:4 את מכבי נתניה בסמי עופר. מאוויס צ'יבוטה כבש ראשון בפנדל, גודסווי דוניו, עומר אצילי ומאור לוי כבשו לירוקים שחגגו עם צלחת האליפות ויכולים להתכונן בשקט לגמר הגביע מול הפועל ב"ש ביום שלישי.

ברק בכר, מאמן מכבי חיפה, סיכם עונה: "מה שאקח מהעונה הזאת זה את העוצמה של הקהל. הרגשנו אותו מהרגע הראשון גם במשחקים פחות טובים. בגלל שסיימנו בצורה פחות טובה, שכחו ששיחקנו כדורגל ברמה גבוהה מאוד במיוחד בריצה שלנו של 10 ניצחונות. אם נזכה בגביע נוכל להפוך את העונה הזאת להיסטורית. כל אליפות מרגשת יותר מהקודמת. עכשיו אני רוצה את הגביע הראשון שלי מאז הזכיה עם קרית שמונה".

"מהרגע הראשון היינו מועמדים די ברורים לאליפות", אמר בכר, "רדפנו אחרי ב"ש המון  מחזורים והצלחנו לעקוף אותם. היתה לנו ירידה. הציפיות היו גדולות, ושחקנים לא הצליחו לתפקד כי הרגליו את כולם להצגות. עשינו סוויץ' ולקחנו נקודות גם בצורה פחות נעימה".

על עומר אצילי: "הוא עובד מאוד קשה. יש לו ביקורת עצמית גבוהה ולא בורח מאחריות כשלא משחק טוב. תמיד רוצה לשפר את זה. היכולת שלו באה לידי ביטוי, כמו גם אצל שחקנים טובים אחרים שעזרו לו".

קשר מכבי חיפה צ'ארון שרי: "אני שמח שאצילי נבחר למצטיין של העונה. זה נכון שהייתי טוב בפלייאוף, אבל מגיע לעומר התואר. אני שמח בחלקי והעיקר שזכינו באליפות. אם היו צריכים לבחור עוד שחקן עונה, כנראה שהייתי מקבל את הפרס. עכשיו, אני רוצה את הגביע ולזכות בגביע. אנחנו נלך על הגביע בכל הכוח".

הבלם שון גולדברג התייחס לעונה המוצלחת שלו: "תמיד האמנתי בעצמי ואני מאוד שמח שזה קרה. כל כך כיף לחגוג עם המועדון המדהים הזה. אין מאושר ממני. זה לגמרי נכון שיותר קשה לשמור על האליפות מאשר לקחת אותה בפעם הראשונה. מגיע כל הכבוד לכולם. עבדנו בצורה מדהימה כצוות ואין שמח ממני. הקהל רצה לראות תצוגה ועשינו את זה כמו שצריך. נהנה מהרגע ונעבור להתכונן לגמר הגביע".