הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פארפה גויאגון לא מוכן לחתום על החוזה במכבי ת"א

אם הקשר יסרב להצעה ארוכת הטווח שהוצעה לו, הוא יועמד למכירה. על פי ההערכות, הוא רוצה להישאר במכבי נתניה. בתוך כך, הצהובים ממתינים להחלטת ערן זהבי. המו"מ מול ניר ביטון נמשך

תומר לוי
תומר לוי  01.06.22 - 09:06

תגיות: ליגת העל

במכבי תל אביב עדיין לא הכריזו מי יהיה המאמן הבא של הקבוצה, ובינתיים ממשיכים לבנות את הסגל לעונה הבאה. אחד השמות המסקרנים הוא הקשר הצעיר פארפה גויאגון, שרשם עונה נהדרת במכבי נתניה, וחוזר מהשאלה בעיר היהלומים.

בשלב הזה, הקשר לא מוכן לחתום על החוזה ארוך הטווח שמציעה לו מכבי תל אביב. ההערכה היא שהוא רוצה להישאר במכבי נתניה, לשם הוא יכול לעבור רק אם יהיה טרייד מול נתניה, מאחר ויש לו חוזה במכבי תל אביב לעונה הקרובה. בשלב זה, הפערים הכספיים בין הצדדים גבוהים.

במידה ולא יצליחו לשכנע אותו לחתום, הוא יימכר כמו במקרה עדן קארצב, שעבר בטרייד לנתניה בעונה האחרונה של החוזה. מבחינתו של גויאגון, מעבר לצד הכלכלי, ישנה בעיה עם אי הוודאות בעמדת המאמן. הקיצוני היה מעוניין לדעת עד כמה האיש על הקווים בונה עליו לקראת העונה הבאה, אך בהיעדר כזה, קיימת בעיה.

ובחזרה לסאגת המאמן. למרות ההערכות, במכבי ת"א עדיין לא הודיעו על מינויו של ולדימיר איביץ', מה שמעלה את השאלה האם למכבי יש כבר מאמן לעונה הבאה. בקבוצה גם מחכים כמובן להודעתו הרשמית של ערן זהבי לגבי היעד הבא שלו, ועדיין תולים תקוות גדולות שהוא יחליט להגיע למכבי ת"א. המו"מ מול ניר ביטון נמשך.