הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פורטונה דיסלדורף מעוניינת בשי אליאס

הקבוצה מהבונדסליגה השנייה הציעה 400 אלף אירו על 60 אחוז מכרטיסו. הקבוצה לא תעמוד בדרכו של הקשר, ומתקיימות שיחות בין הצדדים. לשחקן ביקוש גם בהולנד, שווייץ ובולגריה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.06.22 - 14:00

פורטונה דיסלדורף מהבונדסליגה השנייה מעוניינת לצרף לשירותיה את קשר הפועל ת"א, שי אליאס. לערוץ הספורט נודע כי הקבוצה, שסיימה במקום העשירי העונה בליגה הגרמנית השנייה, כבר נמצאת בשיחות עם ראשי הפועל ת"א ואף הציעה לרכוש 60 אחוז מכרטיסו ב-400 אלף אירו.

כזכור, כבר פרסמנו כאן כי לקשר, שהפך לאחד מהשחקנים הדומיננטיים בחודורוב, יש סעיף שחרור בחוזה, העומד על 800 אלף אירו עבור 80 אחוז מכרטיסו או מיליון ומאה אלף אירו ללא אחוזים ממכירה עתידית. מבחינת המועדון, למרות תרומתו המקצועית הגדולה של אליאס, אם קבוצה תפעיל את סעיף השחרור או לחילופין תגיע הצעה מספקת לא יעמדו בדרכו. גם מבחינתו של השחקן ונציגו רון סבן המטרה היא כבר הקיץ להתקדם ולצאת לשחק בקבוצה באירופה.

בשלב הזה מתקיימות כאמור שיחות בין האדומים לבין הגרמנים. יש לציין כי על פי גורמים המקורבים למועדון, השחקן זוכה להתעניינות גם מקבוצות בבולגריה, שווייץ והולנד.

לעניין אחר. מחר תתקיים מסיבת עיתונאים של המנהל המקצועי עומר בוקסנבוים, שנכנס לתפקידו החדש בחודשים האחרונים ועזב את מחלקת הנוער, אותה ניהל מאז 2017. הוא צפוי להרחיב על אופן העבודה שלו וגם על שיתוף הפעולה שלו עם קובי רפואה.