הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא ידוע לי שניסינו לדחות את המשחק"

מאמן אשדוד אלי לוי לקראת ריינה: "אטמנגה סבל ממלריה, מקווה שכולם יחזרו"

רותם פלדברג
רותם פלדברג  30.11.23 - 09:22

אחרי יותר מחודשיים של הפסקה (ומלחמה באמצע), מ.ס. אשדוד חוזרת לשחק כדורגל. בשבת, היא תצא לנוף הגליל שם היא תפגוש את מכבי בני ריינה - במסגרת המחזור השישי של ליגת העל. הקבוצה של אלי לוי מגיעה עמוסת בעיות ועם סגל חסר, אבל תנסה בכל זאת לקיים שגרה ככל האפשר. לקראת המשחק, בשעה זו מכנסת הקבוצה מסיבת עיתונאים, בה יתייחס המאמן לאתגרים שלפני הקבוצה.

אשדוד צפויה להגיע למשחק באצטדיון גרין בסגל חסר - ללא גיל כהן, טום בן זקן וחמודי כנעאן הפצועים, וגם ללא שני זרים, טימותי אוואני ואבנעזר ממאטה שעדיין לא חזרו. נכון לעכשיו, אשדוד נמצאת במקום האחרון - עדיין ללא ניצחון (תיקו אחד וארבעה הפסדים).

"זו תקופה מאתגרת", אמר המאמן אלי לוי במסיבת העיתונאים, "כמו שאתם יודעים. אני גר בראשון לציון והיא העיר עם הכי הרבה אזעקות, אבל העיר עם הכי הרבה נפילות זו אשדוד. זו תקופה מאתגרת לכל המדינה, לא נעים. מקווה שיהיה בסדר בסוף". האם היה נכון לחזור? "לא יודע להגיד, אבל זה לא רלוונטי. עובדתית חוזרים, אנחנו צריכים להיות מוכנים בשבת ונהיה מוכנים".

בהמשך, נשאל לוי גם לגבי הניסיונות לדחות את המשחק - והכחיש. "לי לא ידוע שניסינו לדחות את המשחק, קראתי את זה בתקשורת. גם אם היינו דוחים, בעוד שלושה ימים היה לנו משחק עם הפועל תל אביב. זה לא היה רלוונטי".

בהמשך עדכן לגבי שלושת הזרים שנעדרים, טימותי אוואני, אבנעזר ממאטה ומרטין אטמנגה: "לגבי אוואני וממאטה, המלחמה תפסה אותנו לא מוכנים - היתה להם בעיית ויזה, הקשיחו את העניינים. אישורים שפעם לא היית צריך, היום אתה צריך. זה טיפה מתעכב, אבל הם יגיעו. מרטין (אטמנגה) התאמן שם והרגיש לא טוב, אושפז והיתה לו מלריה. מקווה שיחזור כמה שיותר מהר".