הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בדקה ה-15: הפועל חדרה תערוך מחווה למנשה זלקה

הקפטן ששוהה במילואים יקבל כבוד. ארון ליה איסקה סיים את דרכו במועדון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  02.12.23 - 10:24

הפועל חדרה תארח הערב (16:45, ישיר ב-5LIVE) את מכבי פ"ת באיצטדיון בנתניה. הקבוצה של ניסו אביטן תחסר את הקפטן שלה מנשה זלקה שנמצא במילואים בגבול הצפון החל מה-7.10. בשל כךף במועדון מתכננים לו מחווה בדקה ה-15 (מספר חולצתו).

"אנחנו אוהבים את מנשה, מתגעגע אליו ומחכים שיחזור לשלום, כמו גם יתר חיילי צה"ל", אמרו במועדון. לפני המשחק יתנגן לראשונה לפני משחק בית של חדרה ההמנון, זאת בהחלטת ההנהלה לאחר פרוץ המלחמה. מגמה שהתרחשה בכדורגל הישראלי.

בפן המקצועי, אביטן יחסר את סמי בורארד ששב אתמול לאימונים לאחר שסוכם כי יוכל לעזוב בינואר לקבוצה מחו"ל תמורת 150 אלף אירו. קולצ'יאספור הטורקית מתעניינת בשירותיו של הבלגי. ארון ליה איסקה סיים את דרכו בהפועל חדרה כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט. יואב תומר שהוחתם במקומו יערוך בכורה מהספסל.

אביטן מתלבט בנוגע למערך שיפתח הערב. במידה שיחליט לפתוח עם שלושה בלמים, אביב לין יוצב ליד פיליפ איפולה ועידו לוי. במידה ויעלה עם רביעיית הגנה, לין יוצב בקישור.

הרכב משוער: גיא הרמן; דיא לבאבידי, אביב לין, פיליפ איפולה, עידו לוי, איציק שולמייסטר; תמיר גלזר, תמיר עדי, אלעד מדמון; ניב גוטליב וטוני גומז.