הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מה אתה צוחק?". התקרית בין אבוקסיס לשועה

פרטים נוספים על האירוע בין מאמן בית"ר ירושלים לשחקן במהלך ההפסד להפועל פתח תקווה. אכזבה עצומה במועדון מהיכולת, וכעס גדול על מערכת ה-VAR

תומר לוי
תומר לוי  03.12.23 - 06:33

תגיות: ליגת העל

אכזבה עצומה בבית"ר ירושלים אחרי ההפסד 1:0 להפועל פתח תקווה וההסתבכות בתחתית. ואם זה לא מספיק, במועדון צריכים לעסוק בתקרית בין ירדן שועה ליוסי אבוקסיס על הספסל. המאמן רתח על השחקן, שלטענת אנשים שהיו בקרבת האירוע, גיחך על פעולה של אחד השחקנים. אבוקסיס שקלט אותו, אמר לו "מה אתה צוחק? אתה היית יותר טוב?".

בקבוצה טוענים כי השחקן אולי יעמוד לוועדת משמעת פנימית, אך אין עניין להפוך את זה לאירוע גדול ובקבוצה היו רוצים לשים את זה מאחוריהם, ולהתרכז בדרבי ביום רביעי. ישנה אכזבה גדולה מלא מעט שחקנים. "במחצית ראשונה שיחקנו בלי תשוקה, ככה לא באים למשחק חשוב. זה היה ממש מעצבן", אמרו במועדון. "טעויות קשות בהגנה, מאבדים שחקנים במצבים נייחים. אנחנו חייבים להבין איפה אנחנו".

בבית"ר יש גם טענות קשות בעקבות השער שנפסל, ואחרי הדברים של יוסי אבוקסיס נגד ה-VAR, גם השחקנים לא חוסכים ביקורת. "איגוד השופטים יכול לגבות את השופט, זה לא מעניין. השער הזה לא היה צריך להיפסל. יש גם היגיון, ההתערבות של ה-VAR הייתה לא פחות משערורייה".

אחרי הפציעה של דור מיכה שייעדר כחדש, יוסי אבוקסיס ירצה לעשות שינויים ואולי יעדיף לשחק עם קישור מעובה ולא עם מערך של שלושה בלמים. לגבי שועה, היו גורמים בקבוצה שאמרו שאם הוא לא התאמן בצורה סדירה ב-10 הימים האחרונים, אולי מלכתחילה לא היה צריך לתת לו לפתוח.