הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מהפכה בהרכב מכבי חיפה לקראת הפועל ב"ש

דגו יבצע שינויים רבים ביחס למשחק מול ראן. התלבטות בין חג'ג' לדוד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  03.12.23 - 09:16

התקציר באדיבות ספורט1

מכבי חיפה תארח הערב (ראשון, 20:30) את הפועל באר שבע ותנסה להשכיח את היכולת מהמשחק בחמישי נגד ראן. מסאי דגו וחבורתו מחפשים ניצחון ליגה שלישי ברציפות והמאמן שוחח עם שחקניו: "אנחנו צריכים לשכוח את המשחק נגד ראן, ב"ש זה משחק אחר לגמרי. יש עומס של משחקים ולו"ז צפוף, נסתכל על כל משחק לגופו".

הבלם שון גולדברג ימשיך להיעדר כמו דולב חזיזה ואריק שוראנוב שסיים את העונה, כאשר דיא סבע לא ייכלל בסגל גם הערב. מנואל "שואו" קאפומאנה יעבור מבחן כשירות לאחר שלא נטל חלק באימון המסכם בעקבות הפגיעה בקרסול במשחק נגד ראן, אך הוא לא מיועד לפתוח בהרכב. הקישור האחורי יכלול את עלי מוחמד שלא שותף במשחק האחרון וכן מחמוד ג'אבר. צ'ארון שרי יתופקד לפניהם, לאחר שהתאושש מפציעה קלה בשריר הארבע ראשי.

מקומם של שלושה שחקנים מובטח בחוליית ההגנה: דניאל סונדגרן, עבדולאי סק ופייר קורנו, בעוד שישנה התלבטות בנוגע ללורנצו שימיץ' או רמי גרשון לצידו של סק. הבלם הקרואטי הוחלף בדקה ה-60 בחמישי, בעוד הישראלי השלים 90 דקות נגד ראן. גם בחלק הקדמי ישנה התלבטות בין עילאי חג'ג' לדין דוד, בעוד מקומם של ענאן חלאיילי ופרנטזדי פיירו מובטח.

במסיבת העיתונאים דיבר דגו על הלו"ז הצפוף ועל העובדה שבמצב שכזה כל הסגל צפוי להיות בשימוש, זה כולל אפילו את גוני נאור וחמזה שיבלי שממעטים לקבל דקות משחק וכן את עיליי פיינגולד שממתין להופעת הבכורה שלו בבוגרים בירוק.

"זה מסוג המשחקים שמסמנים בתחילת העונה", אמרו בקבוצה לקראת המשחק הערב. "ב"ש קבוצה חזקה, אבל אנחנו חייבים לנצח גם ללא הקהל שלנו. לא נראינו טוב נגד ראן, אבל במשחק הזה צריך להראות את מכבי חיפה האמיתית".

הרכב משוער: שריף כיוף; דניאל סונדגרן, עבדולאי סק, לורנצו שימיץ' (רמי גרשון), פייר קורנו; מחמוד ג'אבר, עלי מוחמד, צ'ארון שרי; ענאן חלאיילי, עילאי חג'ג' (דין דוד), פרנטזדי פיירו.