$(document).ready(function () { setTimeout(function () { $('#Haim_L').remove(); }, 2500); // Remove the element after 3000 milliseconds (3 seconds), you can adjust this value as needed });
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברק אברמוב: "יוסי בגד בי וברח מבית"ר ירושלים לא בפעם הראשונה"

צפו במסע"ת המלאה. בעלי הקבוצה מהבירה ערך מסיבת עיתונאים, בה הוא תקף את אבוקסיס: "אין לו הכרת הטוב, זה אדם שאכל ושתה ממני, מרגיש שאיבדתי חבר. כנראה חלום הילדות שלו היה לאמן את הפועל ת"א"

תומר לוי
תומר לוי  01.02.24 - 15:55

בית"ר ירושלים נמצאת בעיצומה של סערה גדולה ב-24 השעות האחרונות, כאשר יוסי אבוקסיס סיים את דרכו בקבוצה לאחר כשנתיים כאשר אתמול החל קרב גרסאות בין ברק אברמוב למאמן היוצא בנוגע לאירועים. בשל כך, בעלי הקבוצה מהבירה החליט להבהיר את הדברים בעצמו במסיבת עיתונאים שבה הוא פתח ללא מעצורים נגד אבוקסיס.

אברמוב פתח ואמר: "כולם יודעים שאני ויוסי אבוקסיס חברים המון שנים, חברות של משפחה והרבה דברים אישיים שעברנו אחד עם השני. היום אני מדבר בעצב. ה-24 השעות האחרונות אני מרגיש שאיבדתי חבר. עצוב לי שבנאדם שאכל ושתה ממני במשך שנים אין בו טיפת הכרת הטוב לא כלפיי ולא כלפי המועדון והאוהדים שלנו".

בעלי בית"ר המשיך במתקפה: "מה שיוסי עשה זו בגידה באמון ובחברות ובגידה בהרבה מאוד אנשים. הוא קנה את זה ביושר ועשה זאת מתוך טיפשית. הוא פעל בצורה לא ראויה ולא מתאימה ומאוד עצובה. לאבוקסיס אין הכרת הטוב. זה אדם ששתה ואכל ממני".

אברמוב סיפר: "אחרי ב"ש חיבקתי אותו ואמרתי היית מצויין, גאה בך. אף אחד מהאוהדים לא צייץ, ב"ש ניצחה והמשכנו הלאה. הגענו ליום שני עשיתי איתו שיחה רגילה והרגשתי שמשהו לא תקין. משהו לא מריח טוב, הוא חיפש לריב. כבר ביום שני הוא רצה ללכת לצד האדום וטען שלא נתתי לו גיבוי. אמרתי לו אני לא מבין מה אתה רוצה, אנחנו בדרך טובה ואני מאמין בך. גם אם אני מבקר אותך זה כמו שצריך. המעמד שלו לא היה על הפרק. עברנו תקופות קשות ביחד ולא פיטרתי אותו".

"הרגשתי שהוא מכין לי מלכודת, הוא חיפש טריגר. הגענו למשחק בשלישי, הובלנו 0:2 קרה מה שקרה ובא השוויון. בשוויון קיללו את אבוקסיס ואני מגנה את הקללות האלה. לאף אחד לא מגיע לספוג את הדבר הזה. קיללו אותו בין 20 ל-30 אנשים. על זה עכשיו לקום ולשבור את הכלים ולהלין על הקהל... בסוף יש תוצאת משחקים שלא לרוח האוהדים, החילופים לא היו לרוחם, הם מחו בצורה שהם מחו. אם היו קללות אישיות כלפי המשפחה אני מגנה, אבל לא לגנוב דעת. הכל קרה בגלל שיוסי רצה ללכת להפועל ת"א, הוא אוהד הקבוצה. יוסי ברח ולא בפעם הראשונה".

אברמוב המשיך: "אתמול בצהריים התקשר חבר משותף שלנו וביקש שאבוקסיס לא ימשיך. אמרתי לו שאני לא בכיוון. המועדון בתקופה חשובה בין פלייאוף עליון לתחתון. אני רוצה שיוסי ימשיך וגם יכול להיות שהיה ממשיך עוד עונה. ב-18:00 אבוקסיס שלח לי הודעה וממנה אפשר להבין שהוא התפטר. מההודעה הזו הבנתי שהוא התפטר ולא אהבתי את הצורה הזו שעשה את זה ב-SMS. אין פה הכרת הטוב. התקשרתי אליו ב-19:00 והוא לא ענה, גם לא ב-20:00, אין מצב שהוא לא עונה".

"הקהל לא מטומטם וגם אנחנו לא מטומטמים. הבנו שיש לו את הפועל ת"א ועלינו עליו. אבוקסיס רצה שננסח הודעת עזיבה משותפת. הוא הוציא הודעה שהוא לא התפטר, זו הודעה שיקרית. אני יכול להוכיח זה. בגלל שהוא עשה את המהלך הזה הבנתי שאין לו גבול. לכן סיפרתי לכם את הסיפור האמיתי. יש רק אמת אחת. חשבתי שהוא חבר לחיים, התבדתי ועצוב לי. אנחנו נמשיך את החיים".

אברמוב לא עצר: "לגיטמי זה לסיים חוזה וללכת בסיום העונה. אם בחרת את מה שבחרת, תהיה גבר ותגיד לי שאתה רוצה ללכת להפועל. הוא יודע שאני לא אפגע בו. אבל לנסות להוציא את הקהל שלי שהוא לא בסדר ומקלל, זה לא נכון. להציג את זה שכולם לא בסדר, זה בושה וחרפה וזו חוצפה ממדרגה ראשונה".

"אם 90 דקות היו מקללים ולא הייתי מגיב, אז הייתי מבין את הביקורת. אתה מרוויח הרבה כסף כי אתה יודע שאתה יכול לקבל קללות. אם לאבוקסיס היה חוזה לשלוש שנים הוא גם היה הולך הביתה? אגלה לך סוד, הוא היה נשאר ולא עוזב".

"התקציב שלנו הוא הרביעי בליגה ויש לנו סגל טוב. אם המצב לא טוב, זכותי לבוא ולומר למאמן מה אני חושב אם אני שם כל כך הרבה כסף. אבל יש הבדל בין להגיד לבין לפטר. לא חשבתי בכלל לפטר, זה לא עלה בדעתי. אם היינו בכישלון יכול להיות שהיינו נפרדים. לפעמים היו ויכוחים על שיטות וניהול משחק אבל זה לגיטימי".

"אנחנו במקום חמישי, 26 נקודות, לא רואה את זה כהצלחה ולא ככישלון. למה שאעשה מהלך? אין כישלון מקצועי. יש פה לפעמים ניהול משחק לא נכון ואמרתי לו את זה. זו דעתי ודעתו הייתה אחרת והוא קובע בסוף".

"תקציב השחקנים בתחילת השנה היה אמור להיות 15 מיליון שקל. בסוף אני גם אוהד והגעתי ל-20-21 מיליון שקל. אמרתי ליוסי אני בונה קבוצה טובה ונראה מה יהיה בינואר. אמרתי לו אם הולך לכיוון בינואר למקום שלישי רביעי או אפילו מקום שני אני אבוא ואשים עוד כסף. אם לא בכיוון הזה נחיה ונראה". 

"הגעתי לינואר וראיתי שיש לנו כמה שחקנים טובים בכל עמדה, יש לי שלוש הצעות על שלושה שחקנים שלי במיליוני יורו. כי הם שחקנים טובים וקבוצה טובה. זה שיוסי אוהב להאמין תמיד בקבוצה שלו והטקטיקה זה לבוא כאנדרדוג, אני לא אנרדוג אני בית"ר ירושלים, לא הגדולות אבל הראנו שאנחנו יכולים לעמוד מולן".