הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הארלי-דיווידסון משיקה סניף קונספט בתל-אביב

על שטח של כ-1,000 מ"ר ובהשקעה של כ-5 מיליון ש"ח - בהארלי-דיווידסון משיקים את סניף הקונספט החדש בתל-אביב

אביעד אברהמי, פול גז  24.07.19 - 12:36

וולוג: כפיר כשריאן, בועז קורפל ו-אביעד אברהמי

הארלי-דיווידסון בישראל מתרחבת. אחרי ההצלחה של 5 השנים האחרונות מאז עבר המותג ל'אלבר-מוטו', ושבהן מכרה הארלי-דיווידסון פי 10 אופנועים בישראל מאשר קודם לכן (כ-300 כלים בשנה ב-2018), הארלי-דיווידסון מתרחבת ופותחת סניף קונספט בתל-אביב.

הסניף החדש, הממוקם בפינת הרחובות מנחם בגין והמלאכה, מהווה את סניף הדגל של החברה בישראל במקום הסניף הנוסף שנמצא באזור התעשייה חולון. הסניף משתרע על-פני שטח של כ-1,000 מ"ר והושקעו בו כ-5 מיליוני שקלים כדי להעמיד את אחד הסניפים המפוארים של הארלי-דיווידסון באירופה.

סניף הדגל של המותג האמריקאי מציע – מלבד תצוגה מרשימה של אופנועי הארלי-דיווידסון מכל הדגמים – גם ציוד רכיבה ממותג של הארלי-דיווידסון, שיפורים ותוספות לאופנועי הארלי המסודרים על מדפי ענק, וכן אלפי מוצרי מרצ'נדייז ופריטי אופנה של הארלי-דיווידסון, החל מבגדי תינוקות, דרך בגדי ילדים, נשים וגברים, הנעלה, תכשיטים, שעונים, כובעים, תיקים ועוד שפע פריטים ואביזרים. בנוסף, במקום ייפתח גם מרכז שירות של הארלי לטיפולים ותיקונים.

ניסים בנימין, מנכ"ל אלבר-מוטו יבואנית הארלי-דיווידסון בישראל: "בשנים האחרונות הארלי דוידיסון ישראל ביססה את עצמה ככוח עולה ברמה העולמית. בתוך שנים בודדות הפכנו את הארלי ישראל  לקהילה מגובשת ולהצלחה אנושית פנומנאלית. אני שמח לעמוד בראש מותג שמגשים חלומות למאות רוכבים בשנה כאשר מאחורי כל אופנוע יש סיפור, אדם ולב שמתחבר לקהילה שהיא דרך חיים".

אלי אלעזרא, יו"ר ובעלים של קבוצת אלעזרא, בעלת השליטה באלבר: "בעבר, לפני שנכנסנו לתחום הדו גלגלי, נעשו מספר ניסיונות להכניס את הארלי לישראל, שלא צלחו. מה שיצר את ההצלחה של הארלי בארץ בשנים האחרונות הוא השילוב של אלבר ויכולותיה. פתיחת הסניף השני בארץ מוכיחה עד כמה גדולה ההצלחה. שנמשיך לטפח את המותג בישראל".

אנחנו ממליצים לכם לקפוץ ולהתרשם – גם אם אינכם הארליסטים. החוויה מובטחת, ולרגע אתם עשויים להרגיש שאתם בעיר אמריקאית גדולה ולא בדרום תל-אביב.

הארלי-דיווידסון ישראל – רחוב המלאכה 3, תל-אביב.