דיווח: כריסטיאנו רונאלדו רכש את המכונית היקרה בעולם

כלי התקשורת באירופה מדווחים כי "המכונית השחורה" תוצרת בוגטי נרכשה על ידי כוכב יובנטוס

ניר בן טובים  01.05.19 - 15:56
תחילת כתבה

עריכת וידאו: כפיר כשריאן

על פי דיווחים בשעות האחרונות מאת כלי התקשורת בצרפת, ספרד ו-אנגליה, מסתמן כי הרוכש ה"אלמוני" של מכונית העל החדשה, היקרה והנדירה ביותר בעולם, בוגטי La Voiture noire ("המכונית השחורה") הוא לא אחר מאשר כוכב הכדורגל הפורטוגזי של קבוצת יובנטוס האיטלקית, כריסטיאנו רונאלדו. על פי הפרסומים, רונאלדו רכש את המכונית שהוצגה בתערוכת ז'נבה האחרונה תמורת סכום שיא של כ-9.5-10 מיליון לירות שטרלינג (סביבות 47 מיליון שקלים לפני מסים).

קונה מכוניות ב-100 מיליון דולר לפני קרבות: מה יש בגראז' של פלויד מייוות'ר?

"עולם הרכב" מעכשיו גם בוואסטפ שלכם!

לפי שעה מסתירה בוגטי את זהותו של הרוכש, אולם מקורבים לשחקן הכדורגל בן ה-34 רמזו שהוא מנהל מגעים דיסקרטיים עם החברה נוכח חיבתו ליצרן האקזוטי. רונאלדו רכש בעבר מספר מכוניות בוגטי בהן גם את ה-שירון (chiron) אותה קנה תמורת 2.3 מיליון יורו בשנה הקודמת ובחניה הפרטית שלו ניתן למצוא מגוון דגמי-על, יוקרה ופאר ממותגים כמו רולס-רויס, פרארי, למבורגיני, אסטון מרטין, מקלארן, בנטלי, פורד מוסטנג מיוחדת ועוד - בשווי כולל של עשרות מיליוני דולרים.

רונלאדו גורף לכיסו קרוב ל-500 אלף יורו בשבוע (מעל 2 מיליון שקלים) רק מקבוצת יובנטוס, כך שרכישת מכונית-על נוספת לא תמוטט אותו כלכלית, רחמנא ליצלן. ועדיין, בתוך הקהילה האקלקטית של מכוניות הקצה והיוקרה שבין נכסיו הרבים, מכונית זו מייצגת יותר מכולן את מעמדו של כוכב ריאל מדריד לשעבר בעיני כמה מהגופים הבכירים ביותר בתעשיית הצרכנות העולמית ובענף הרכב בפרט; ה"מכונית השחורה" של בוגטי היא יצירת פאר אחת ויחידה בעולם והגישה אליה זמינה רק לקומץ מובחר. היא נושאת על גופה המפוסל סימנים למכונית היסטורית של בוגטי, ה-טייפ 57 אטלנטיק משנות ה-30 אבל מתחת למעטה המוחצן היא מסתירה מפלצת צילינדרים עדכנית; מנוע ה-W16 טורבו בנפח 8.0 ל' מחלץ מעל 1500 כ"ס והיא מאיצה מעמידה ל-100 קמ"ש בפחות מ-2.5 שניות ועד מהירות מרבית של 420 קמ"ש.

בוגטי תמחרה את הרכב בעת חשיפתו ב-18-20 מיליון דולר, כך שמחיר הקניה שלו משקף "הנחת סלב" שמנה, וככל הידוע בין כה טרם השלימה בוגטי את העבודה על המכונית וזקוקה לכמה חודשים נוספים כדי להכשיר אותה לעליה על הכביש. רונאלדו יאלץ להתאזר בסבלנות ולהמתין עד תחילת שנת 2021 כדי שיוכל להוציא אותה לסיבוב בכורה. בינתיים הוא יסתפק ב"גרוטאות" שכבר מחכות אצלו בחצר.

איך עוקבים אחרינו:

https://www.facebook.com/carworld5/

 פייסבוק

https://www.instagram.com/sport5_car/

אינסטגרם

https://twitter.com/car_world5

טוויטר

 

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=7266&docID=299634

חדש: "עולם הרכב" מעכשיו גם בוואטספ שלכם!