ב.מ.וו X7, גרסת הצל האפל

הבווארים מזמינים אתכם לרכוש את גרסת הצל האפל של מוביל הנוסעים המפואר X7 עם מנוע עתיר כוחות סוס. המכסה מוגבלת, כדאי למהר

ניר בן טובים  26.07.20 - 07:47

תגיות: BMW

תחילת כתבה

מהצד זה נראה כמו קרב שאין מאחוריו שום תכלית: קישוטים, סמלים והכרזות מוגזמות. אבל בקליקה של יצרני הפרמיום מתחוללים מאבקים על כל קליינט שנופל בין הכסאות ולא מצליח להחליט איפה להפקיד קרוב ל-100 אלף יורו. ב.מ.וו חשפה לפני כמה חודשים את מהדורת ה-Dark shadow בסדרת 2 גראן קופה כדי להראות שהיא מבינה דבר או שניים בתפירת חבילות במכסה מוגבלת, אבל הביקוש לרכבי SUV שכנע אותם שיש מקום להלביש במלתחה הזו גם את מוביל הנוסעים היקר ביותר שלהם עד היום, ה-X7 בגרסת ה-M50i.

ב.מ.וו משתמשת בכל מיני טכניקות הצללה על בסיס גוון אפור מאוד כהה ועמוק שנקרא Frozen arctic grey כדי לתת ל-X7 פוזה מאיימת של SUV ייחודי. הכול עוטה צללית שחורה מלבד לוחית הרישוי, הפנסים והלוגו של היצרן הבווארי. אפילו מסגרות החלונות, תיחומי השבכה והחישוקים הענקיים בגודל 22 אינץ' שבדרך כלל נצבעים אפור בהיר הושחרו לגמרי. הצבע המדויק שלהם הוא Jet black אם תרצו להזמין. 

ב.מ.וו העמיסה עליו רשימה ארוכה של צעצועים: מערכת שמע של באוורס אנד-וויליקינס עם 14 רמקולים, תצוגה עלית, גג-פנורמי מורחב, אופציה למערכת שידור ערוצי טלוויזיה, מערכת בידור ליושבים מאחור, עיסוי למושבים הקדמיים וחבילת M ספורט מובחנת. זו מוסיפה בנוסף להכול גם עור מובחר, גלגל הגה של חטיבת M ולוחית מיוחדת שמוקדשת רק למי שרכש אחת מתוך 500 היחידות שב.מ.וו הקצו לייצור במהדורה זו. 

 

 

התמה האפלה לא יכולה להתקיים בלי הבריון הכי גדול בשכונה, מנוע ה-V8 הגרמני. אין פה הבדלים מהצנרת הרגילה של ה-X7 וגם פה הוא מפיק מ-4.4 ל' טורבו בסביבות 530 כ"ס ומאיץ מעמידה ל-100 קמ"ש ב-5 שניות ועד 250 קמ"ש מבוקרים אלקטרונית. מערכת הפליטה של M פרפורמנס תדאג שכולם ירגישו שהגעתם הביתה.

ב.מ.וו תיצר כל אחת מ-500 היחידות של ה-Dark shadow במפעל האמריקני בדרום קרוליינה. המכירות הראשונות תהיינה בספטמבר תמורת מחיר התחלתי של כ-120 אלף דולר. כדאי למהר לפני שיגמר.