הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נצחון לנווה טלאור בנסקאר אירופה

הישג נפלא לנהג המירוצים הישראלי בן ה-20 באליפות Nascar 2

בועז קורפל
בועז קורפל  10.10.21 - 11:05

נבחרת ישראל בכדורגל כשלה אתמול (שבת) בסקוטלנד. אבל באותו הזמן, במרחק מה, נווה טלאור, נהג המרוצים הישראלי באליפות אירופה בנסקאר קטגוריה Nascar 2 קטף הצלחה אדירה בבלגיה לאחר שניצח לראשונה בקריירה את המרוץ במסלול זולדר וטיפס לראש הפודיום.

מיד עם פתיחת האימונים החופשיים, הרגיש הנהג הישראלי שהעניינים מסתדרים היטב לאחר שסיים את האימון במקום שני. המכונית המשיכה לתפקד בצורה טובה ונווה מצידו המשיך לסחוט ממנה את מיטב הביצועים כשסיים את מקצה הדירוג אחרי 6 הקפות בלבד במקום השני וזינק למרוץ ה-9 של העונה מהשורה הראשונה כשלרשותו סט צמיגים טוב יותר בזכות הניהול החכם והיעיל שלהם באימונים ובמקצה הדירוג.

מיד בפתיחה השתלט נווה על עמדת המוביל כשהוא לא משאיר סיכוי ליריבים שלו. הישראלי נראה פשוט נפלא החל מההקפות הראשונות כשבכל פעם הוא מגדיל את הפער בינו לבין היריבים שניסו ללא סיכוי לצמצם או לסגור עליו. אנשי הקבוצה התרגשו מהביצועים שלו והסתערו על הגדר של רחבת הטיפולים בכל פעם שטל אור חלף לאורכה ועודדו אותו להמשיך לדחוף קדימה.

לאחרונה נחתם הסכם בין נווה לבין קבוצת Not only Motorsport והפירות של ההסכם הגיעו להבשלה בבלגיה כאשר הישראלי הצעיר בן ה-20 שהציג את העונה הטובה ביותר שלו עד עתה, המשיך את המומנטום הנפלא וזכה לראשונה בחייו במרוץ נסקאר, ללא ספק ההישג הבינלאומי הטוב ביותר בקריירה שלו, והשמחה ממרומי הפודיום נמהלה בהתרגשות רבה עם נגינת ההמנון הישראלי.

אלון דאי, אלוף אירופה בנסקאר, הגיע לברך ולחבק את נווה במחווה נפלאה בין הנהגים הישראלים.
ברכות לנווה על התוצאה הנפלאה ובהצלחה במרוץ השני היום בזולדר.