הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צוות פוינטר יתחרה בראלי אבו דאבי

רז הימן והלל סגל יתחרו ב-Abu dhabi desert challenge בתחילת חודש נובמבר

ניר בן טובים  12.10.21 - 10:07
רז היימן והלל סגל (צילום: רמי גלבוע). הרכב נבנה במוסך טרקטורים עם מנוע 6-בוכנות טורבו דיזל של ב.מ.וו בהספק 250 כ"ס
רז היימן והלל סגל (צילום: רמי גלבוע). הרכב נבנה במוסך טרקטורים עם מנוע 6-בוכנות טורבו דיזל של ב.מ.וו בהספק 250 כ"ס
תחילת כתבה

ה"צוללת הצהובה" של צוות פוינטר מקבוצת 'Powerfleet' תתחרה במסגרת תחרות הראלי-קרוס באבו-דאבי. רז היימן והלל סגל ישתתפו באירוע ה-Desert challenge שיתקיים ב-5 עד 11 בנובמבר, 24 שנים אחרי שרז היימן ביקר שם בפעם האחרונה, מסיים במקום ה-15 בקטגוריית אופנועים. 

עם עשרות תארים מאחריהם בקטגוריית T1 ו-T.1.2 (כלי רכב כפולי הנעה שמיוצרים באופן עצמאי), רז היימן (57) והלל סגל (72), מנהגי המירוצים המעוטרים במדינה, ייקחו חלק באחד מאירועי הראלי התובעניים בלוח השנה שמשך אליו שמות גדולים מאז היווסדו בתחילת שנות ה-90 על ידי נהג הראלי לשעבר, מוחמד בן סוליים. בין המנצחים של התחרות המדברית נמנה את ז'אן לואי שלסר, נאסר אל עטייה, סטפן פטרהנסל, ברונו סאבי, ארי ואטנן, וכן השתתפו בו אגדות כמו קולין מקריי, קרלוס סאיינז ועוד.

המירוץ משמש סגיר לעונת ה-FIA במירוצי כביש-שטח, ומרכז לתוכו נהגים ורוכבים שמגיעים מקטגוריות שונות, החל ברכבי באגי, אופנועים וכן רכבי ראלי תקניים, טנדרים ועוד, והוא מכין את המשתתפים (חלקם לפחות) לראלי דקאר שיוצא לדרך בימים הראשונים של ינואר 2022. הוא נמתח על פני חמישה ימים ו-2,000 קילומטרים ומורכב מתוואי משולב של חולות, סלעים ועוד אתני טבע כאלה ואחרים.   

רז היימן מסר: "מבחינתי אני סוגר מעגל אחרי 24 שנים. זה מרוץ שמלווה בהתרגשות רבה כיוון שהפעם אנחנו מגיעים כישראלים, בטיסה ישירה, עם דגל ישראל על הרכב והביגוד, בגאווה גדולה ובמטרה להניף את דגל ישראל בגאון". לדבריו הוסיף גם אילן גולדשטיין, מנכ"ל פוינטר: "אנו נכנסים לשנה ה-19 לחסות הרשמית של פוינטר לצמד הספורטאים המוטוריים הטוב בישראל, אשר בעקביות ונחישות משתתפים במרוצים בינלאומיים. היחסים החדשים עם איחוד האמירויות  ופתיחת השמיים יאפשרו להם להמשיך להשתתף במרוצים נוספים בהם נתמוך".