הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אתם בוחרים את מכונית השנה 2020

למרות הקורונה נחתו השנה בישראל עשרות דגמים חדשים בשלל קטגוריות. אתם מצביעים ל"מכונית השנה" שלכם ואולי תזכו בשוברים בשווי 500 שקלים

מערכת עולם הרכב  27.12.20 - 11:53

תגיות: מכונית השנה

עם רסיסי אופטימיות באופק, תהיה בקרוב שנת 2020 מאחורינו וזה הזמן לסכם את החידושים שחלו באולמות המכירה בישראל. על אף התפשטות התחלואה, בחרו קומץ יבואנים להלחם על מקומם והשיקו דגמים במגוון רחב של קטגוריות, החל ברכבי סופר מיני, ג'יפונים, מכוניות מנהלים וכלה ברכבי פאר ורכבי שטח טהורים. כך או אחרת, זו לא תהיה שנה שהיבואנים ירצו לזכור לאור קיטון חד במסירות שנע בין 10-15%, ובסך הכול התחזית (האופטימית) היא שבסוף 2020 נעמוד על כ-220 אלף מסירות לכל היותר, ואת לעומת כ-253 אלף מסירות בשנה הקודמת.

בחירת "מכונית השנה 2020" של ספורט 5 נעשית השנה במתכונת שונה, אותה נאמץ ככל הנראה גם בשנים הבאות. ריכזנו רק את הדגמים שנחתו בישראל ב-12 החודשים שחלפו, ללא התייחסות להשקות שאירעו בחו"ל או לדגמים שהופיעו מעבר לים. בחלק מסוים מהקטגוריות תוכלו להקליק על דגמים שעתידים לעלות לכבישים בשבועות ובימים הקרובים, בטרם תנעל השנה הנוכחית.

הערה נוספת וחשובה: מפאת החפיפה במידות של חלק מכלי הרכב, במיוחד בסגמנט הג'יפונים, לא היה ניתן לבודד כל דגם לתת-קטגוריה, גם אם מדובר בפערי מחיר עצומים. אי לכך, אין (בהכרח) התייחסות לעלויות וכל הדגמים מאותה הקבוצה מכונסים תחת בית משותף. כלומר, עליכם להחליט - מהותית, מי ראוי להיות רכב השנה 2020 בחישוב כל ההיבטים שמגדירים רכב מוצלח. התוצאות וכל הסיכומים יפורסמו בתכנית הסיום של 'עולם הרכב' ב-30 בדצמבר.

 אז למה אתם מחכים? הקליקו על הקישור והצביעו למכונית השנה 2020 של עולם הרכב.