השלישי ברציפות: דוס סנטוס ניצח את לואיס

צפו: האלוף לשעבר חזר לתמונת החגורה עם נוקאאוט מרשים

ערן פלגי
ערן פלגי  10.03.19 - 12:18

תגיות: UFC

תחילת כתבה

ג'וניור דוס סנטוס חזר הבוקר (ראשון) לתמונת החגורה במשקל כבד, זאת לאחר שגבר על דריק לואיס בקרב צמרת בקטגוריה. האלוף לשעבר מברזיל השיג את ניצחונו השלישי ברציפות במחלקה ועשה צעד משמעותי בדרך, אולי, להשבת התואר בו החזיק לאחרונה ב-2012.

דוס סנטוס (35) נראה חד מהרגע הראשון ופגע ביריבו עם בעיטות לרגל, שהאטו את "החיה השחורה". המכה המשמעותית ביותר הגיעה לפני סיום הסיבוב, אז הברזילאי הנחית בעיטה מסובבת לבטנו של לואיס, שהתקפל אך שרד את חמש הדקות הראשונות.

"סיגאנו" המשיך מהיכן שהפסיק ועם ימנית אדירה שלח את לואיס לקרשים בפתיחת הסיבוב השני. דוס סנטוס לא עצר וזינק על יריבו בדרך לעצירת הקרב בנוקאאוט טכני, 1:58 דקות בתוך הסיבוב. לאחר הקרב, הברזילאי הוביל את הקהל בקנזס לשירת 'יום הולדת שמח' לבנו, ולאחר מכן התפנה לקריאת תיגר על החגורה: "איך הבחורים האלה לפני בדירוג? שמו אותי מאחור, אני לא יודע למה. אבל זה בסדר, אני פה כדי להילחם ולהשיב את החגורה".

מדובר היה בנוקאאוט העשירי של דוד סנטוס במחלקה הכבדה, שהשווה את שיאם של לואיס וקיין ואלסקס. בנוסף, סיגאנו השיג את ניצחונו ה-15 בקטגוריה והתקרב לאנדריי אורלובסקי ופרנק מיר שנמצאים יחד במקום הראשון (16). מנגד, לואיס ספג את הפסדו השני ברציפות, לאחר שירד מנוצח גם בקרב על התואר מול דניאל קורמייה.