הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שידור חוזר? מייוות'ר הזמין את מקגרגור

האמריקני רוצה קרב ב-2020. האירי: "עשיתי פה היסטוריה. סרוני לא ציפה לבעיטות שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.01.20 - 08:41

אין מילים. קונור מקגרגור תמיד היה לוחם שנוי במחלוקת מבחינת ההתנהגות שלו מחוץ לזירה. אולם, הבוקר (ראשון) הוא הראה לכל העולם מה הוא שווה, כשניצח תוך 40 שניות בלבד את דונלד "קאובוי" סרוני בקרב החזרה שלו מאז ההפסד לפני יותר משנה לחביב נורמגמדוב. האירי התפוצץ על יריבו בלאס וגאס עם בעיטה קטלנית לראש ורשם היסטוריה יפה.

מי שהגיב מעט אחרי הניצחון הוא פלויד מייוות'ר. המתאגרף האגדי ואחד הספורטאים המרוויחים ביותר בעולם, שכבר ניצח את האירי בקרב אגרוף בעבר, הזמין אותו לקרב חוזר עם פוסט מעניין בעמוד האינסטגרם שלו בו כתובה השנה 2020 עם תמונה של השניים. האם צפוי לנו עוד קרב ענקים כבר השנה?

"אני מרגיש טוב מאד", אמר מקגרגור בראיון בסיום הקרב. "עשיתי פה היסטוריה, עוד שיא. אני הראשון שמשיג נוק-אאוט בשלוש קטגוריות המשקלים, משקל נוצה, קל וקל-בינוני. אני שמח שהצלחתי לבצע מולו בעיטה לראש. הוא ידוע בתור אחד הטובים בבעיטות כאלה, אז אני שמח שעשיתי כזאת מול. הוא לא ציפה לדברים האלה שעשיתי".

בהמשך הוא דיבר מעט על מה הוא מתכנן לעתיד: "הניצחון מוקדש לכל האנשים שתומכים בי. אני כל כך שמח. הנה, השם שלי חתום בדפי ההיסטוריה פעם נוספת, זה למען כל העם שלי, זה בשביל אירלנד. הדבר הבא? אני מאד אוהב את המשקל הזה, אני בכושר טוב. אני עדיין לא לגמרי שם, יש לי עוד הרבה עבודה. אחגוג קצת, אעביר זמן עם המשפחה ואז אחזור להתאמן".

סרוני החמיא ליריבו בסיום: "הוא הכניס בי עם המרפקים והכתפיים מיד, וזה גמר את העניין. הפתיע? אף פעם לא ראיתי שום דבר כזה. זה הרס לי את האף, ואז הגיעו הבעיטות. זה נגמר מוקדם, אבל זה לא משנה לי, אני אמשיך להילחם ולא אשבר מזה. אוהב את הענף הזה. יש לי את המשפחה כאן ואת כל התומכים, אז אין לי עוד מה להגיד בנוגע לזה".