הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יש למה לחכות: מי היריב הבא של קונור מקגרגור?

הפייבוריט להילחם מולו, מה הסיכוי שחאביב יפגוש אותו ולמה קרב חוזר נגד מייוות'ר לא יקרה ככל הנראה. רגע אחרי הניצחון המרשים לפנות בוקר, ניתוח עתידו של הלוחם האירי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.01.20 - 11:29
תחילת כתבה

קונור מקגרגור חזר לאוקטוגון ובענק. אחרי שנה וחצי ללא קרב, הלוחם האירי הראה שוב למה הוא זכה למעמד של אגדה ב-UFC כשהביס את קאובוי דונלד סרוני בתוך כ-40 שניות, פשוט מדהים. רגע אחרי, בורסת השמות סביב היריב הבא של קונור התחילה לצוף. קיבצנו לכם את 5 האפשרויות לקרב הבא של מקרגגור

נייט דיאז - לסגור חשבון מהעבר
למקגרגור ודיאז יש עסק בלתי גמור עדיין אחרי שני קרבות בין השניים, כשכל אחד מהם ניצח בקרב אחד. למרות שהקרב האחרון ביניהם התקיים לפני 4 שנים, נראה ששניהם מעוניינים "לפתוח" את העימות מחדש, כשדיאז אף עקץ את מקגרגור הבוקר בטענה שהקרב מול סרוני מכור. יחד עם זאת, דיאז כבר רמז בעבר שהוא מתכוון לקחת הפסקה מלחימה, כך שלא ברור האם קרב אפשרי מול מקגרגור הוא זה שיחזיר אותו לאוקטגון.

ג'ורג' מסבידאל - הפייבוריט
בנקודת הזמן הנוכחית נראה שמסבידאל הוא המועמד המוביל להיות הקרב הבא של מקגרגור. הסיבה היא שהמעבר של מקגרגור להילחם בקטגוריה של משקל קל-בינוני, קטגוריה שהיא מעל המשקל הטבעי שלו, הפך את השניים ליריבים טבעיים. יחד עם זאת, הקומישנר של ה-UFC, דיינה ויייט, דחה את האפשרות שיהיה קרב בין השניים, בטענה שמקגרגור קטן מדי בגוף לעומת מסבידאל. קונור כבר אמר שהמעבר שלו למשקל קל-בינוני נבע מהרצון שלו שלא להוריד במשקל, אך נראה שהוא בעיקר רוצה להוכיח לווייט שהוא טועה ושביכולתו של הלוחם האירי להיאבק מול יריבים גדולים ממנו.

חאביב נורמגומדוב או טוני פרגוסון - הקרב הפיקנטי
נכון, אומנם הקרב שנקבע בין השניים אמור להיערך רק באפריל, אבל נראה שעד שהקרב לא נקבע באופן סופי, שניהם פנויים להצעות. 4 פעמים כבר הקרב המסקרן נדחה או בוטל בגלל פציעות או סיבות כאלה ואחרות, ולכן קשה להתחייב שזה לא יקרה שוב. קונור מקגרגור כבר הצהיר בעבר ש"חאביב לא יוכל לברוח ממנו" ולכן הוא יישאר בכושר למקרה שהקרב יבוטל שוב, במטרה להתמודד מול אחד מהשניים. חאביב מבחינתו, לא מרגיש צורך מיוחד להוכיח את עצמו בפני מקגרגור.

ג'סטין גייצ'י - הנשכח
בתוך כל השמות המסקרנים, נראה שדווקא מי שבתחילה היה נראה כמו המועמד הטבעי להיאבק מול מקגרגור נשכח. גייצ'י, שמתחרה בקטגוריה של משקל קל, נחשב ללוחם ברמה גבוהה אחרי ששלושת הקרבות האחרונים שלו הסתיימו בנוק אאוט בסיבוב הראשון לטובתו. כנראה בגלל שהוא נחשב לשם פחות פופולארי על הנייר, נראה שהוא קצת התפספס, אבל ייתכן שהוא הבא בתור להיאבק מול מקגרגור או נגד המנצח בין חאביב לפרגוסון.

פלויד מייוות'ר - סיכוי קלוש
אחרי הפוסט של המתאגרף הבוקר שקרא תיגר על מקגרגור לקרב חוזר, הדמיון של רבים הוצת. יחד עם זאת, נראה שהאפשרות לרימאצ' בין השניים הוא אפסי. מקגרגור, לפחות בינתיים, הביע רצון להמשיך להילחם באוקטגון, כך שנראה שהוא ימשיך כלוחם MMA, ולא ינסה שוב להיאבק כמתאגרף.