"אני מסכים": הקרב הבא של קונור מקגרגור

הוא חוזר? האירי אישר כי יילחם בינואר נגד דאסטין פורייה

ערן פלגי
ערן פלגי  15.10.20 - 20:06
תחילת כתבה

אחרי משא ומתן פומבי ולפעמים גם מכוער עם נשיא ה-UFC דיינה ווייט במהלך החודש האחרון, קונור מקגרגור אישר שהסכים לקרב מול דאסטין פורייה. אלוף העולם לשעבר בשתי קטגוריות משקל שונות כתב: "אני מסכים, ב-23 בינואר זה קורה".

ההודעה של האירי הגיעה בעקבות ריאיון שקיים הנשיא ובו הציב אולטימטום לתאריך, ולא הסכים להתגמש על כך שהקרב ייערך עוד השנה מכיוון שאין לארגון תאריכים פנויים.

מקגרגור הוסיף שהמטרה שלו היא לערוך את האירוע באצטדיון AT&T בארלינגטון, טקסס, הבית של קבוצת הפוטבול דאלאס קאובויס והבעלים עימו הוא מיודד, ג'רי ג'ונס. "הידוע לשמצה" מקווה שעד ינואר יוכלו להגיע אוהדים רבים לקרב.

לפי דיווח ב-ESPN, מקגרגור אמנם אמר "כן" לקרב, אבל החוזה עדיין לא נחתם. גם פורייה עצמו שהביע עניין רב בקרב, הודיע כי עוד לא הגישו לו הצעה רשמית מה-UFC.

מקגרגור לא נלחם מאז חודש ינואר השנה, אז הביס תוך 40 שניות את דונאלד סרוני בנוקאאוט טכני. אם השניים אכן יפגשו פעם נוספת באוקטגון, זה יהיה למעשה קרב חוזר לאחר שב-2014 האירי גבר על יריבו האמריקאי כבר בסיבוב הראשון. מאז, מקגרגור הספיק להפוך לכוכב הכי גדול בעולם אומנויות הלחימה, בעוד פורייה מצדו זכה בחגורה הזמנית במשקל קל ונחשב לאחד הלוחמים הבכירים במחלקה.